Haluk Levent’ten Cem Yılmaz’a çağrı: “Vurgunu açıklarsan ülkeyi terkedeceğim”
Cem Yılmaz’ın Zorlu PSM sahnesindeki son gösterisinde Haluk Levent ile ilgili “Büyük vurgun yakında sinemalarda” dediği Ekşi Sözlük yazarı tarafından iddia edildi. Haluk Levent’ten Cam Yılmaz’a çağrı gecikmedi.

Cem Yılmaz’ın İstanbul’daki son gösterisini izleyen Ekşi Sözlük yazarları, Cem Yılmaz’ın Haluk Levent’le ilgili imada bulunduğunu yazdı: “… Haluk Levent ile ilgili kısmı ise bomba. yakında haberlerde görürsünüz ‘büyük vurgun’ diye.. harbiden varsa bir bildiği iyi de, sallıyosa ciddi ayıp” , “bu akşam ilk defa mı söyledi bilmiyorum, haluk levent hakkında ‘büyük vurgun yakında sinemalarda’ dediğinde salon sus pus oldu“, “bir de haluk levent’e çok sağlam bir imada bulundu. acaba bildiği bir şeyler mi var diye düşünmeden edemedim” yorumları üzerine Haluk Levent’ten Cam Yılmaz’a çağrı gecikmedi.

Haluk Levent, “Sevgili @CMYLMZ. Hepimiz seni çok seviyoruz. 3 ayrı kişi yanlış duymuş olabilir mi? Yanlış oyunu izlemişlerse özür dilerim. Değilse lütfen ‘yakında’ olmadan şimdi tüm ülkeye açıklar mısın ‘vurgun’u? 1 tl’lik var ise şerefim üzerine ülkeyi terk edeceğim. Lütfen yazar mısın” dedi.

Başka bir Twitter kullanıcısının “Bizim salon sus pus olmadı. Şakaydı ve insanlar gülüp geçti” paylaşımını da yanıt veren Haluk Levent, “Müziğimi eleştir tipimi eleştir konuşmanı eleştir bir şey demem hatta ben de gülerim. Böyle bir şeyin şakası mı olur?” dedi.

Twitter üzerinden yaptığı çağrı ile gündem olan Haluk Levent daha sonra “Canlarım @CMYLMZ a soruyu sordum yanıt gelmedi. Twitleri bu şekilde bırakamam çünkü onu kötü yazmanız beni de üzüyor. Sonuçta yılların komedyeni ve iyi sinemacı. Bu değerler kolay yetişmiyor. Varsa bildiği açıklar umarım. Ya da ‘yanlış anlamışlar’ filan der. Siliyorum twitleri” açıklamasında bulundu.

Açıklamanın ardından kullanıcıların “geri vites” yorumları üzerine “Ben geri vites filan yapmadım. Ya “yanlış anladın Haluk böyle bir şey demedim” derse ne olcak? Sabaha kadar onu yargılamış olacağız. Soruyu sordum. Duymamışsa dostları ona söyleyecektir. Yarına kadar açıklama yapmazsa o zaman hakkımı ararım. Bekleyelim görelim…” paylaşımını yaptı.

Haluk Levent'ten Cam Yılmaz'a çağrı tweetleri

Yorumlarla ilgili Cem Yılmaz’dan henüz bir açıklama gelmedi. Açıklama yapıp yapmayacağı Twitter gündemini etkiledi.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın