Galatasaray’ın yıldız futbolcuları NEF’in reklam filminde oynadı!

NEF Bahçelievler projesi için yapılan reklam filmi çekimlerinde, Galatasaray’ın yıldız futbolcularından Gomis, Maicon, Muslera, Denayer, Rodrigues ve Fernando, Tarık Çamdal ve Eray İşcan oynadı.

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

50 daire için geçerli peşin ödemede yüzde 20 indirim

Galatasaray’ın ünlü oyuncuları, bu kez ana sponsoru Nef’in Bahçelievler projesinin tanıtımı için kamera karşısına geçti. Gomis, Maicon, Muslera, Denayer, Rodrigues, Tarık ve Eray gibi yıldızların yer aldığı reklam filminde oyuncular, kamera karşısında da en az yeşil sahadaki kadar yetenekli olduklarını ispatladılar. NEF’in bu hafta yayına giren reklam filmiyle beraber, NEF Bahçelievler projesi için 50 daire ile sınırlı peşin ödemede yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor.

Futbolcular Foldhome alternatiflerini denediler

Eğlenceli dakikaların yaşandığı çekimlerde, sarı kırmızılı futbolcular PlayStation oynarken, piyano çalarken ve yemek yaparken görüntüleniyor. Çekimlerde, ünlü futbolcuların bir NEF inovasyonu olan patentli ‘Foldhome’un PlayStation odası, müzik odası ve özel yemek odası gibi birçok alternatifi değerlendirdiği görülüyor.

Sosyal medyada viral oldu

Görüntüsü, çekim kalitesi ve senaryosu ile fark yaratan reklam kampanyası, tüm taraftarlardan tam not aldı. Sosyal medyada ciddi bir etkileşim yaratan reklam filmleri, kısa sürede hızla yayılarak viral videolar arasına girmeyi başardı.

İşte Nef’in o videoları

Gözler Barcelona’da

FC Barcelona’nın bölgesel resmi sponsoru olan NEF, sponsorluk anlaşması kapsamında; FC Barcelona’nın isim ve logo kullanım haklarının yanı sıra; reklam ve tanıtım aktivitelerinde de Barcelona takımı ve oyuncularının görsel kullanım haklarına sahip. Bu işbirliğinden ortaya çıkacak reklam kampanyası ise şimdiden izleyiciyi meraklandırmış durumda.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*