Futbolcuların birbirinden lüks evleri!
Her sene Super Bowl adıyla yapılan şampiyonluk maçıyla adından söz ettiren Amerikan Ulusal Futbol Ligi (NFL) oyuncularının zenginlikleri de göz kamaştırıyor. Oynadıkları oyun kadar kazandıkları parayla da dillerden düşmeyen o oyuncuların birbirinden lüks evlerini sizler için derledik.

Jay Cutler

Chicago Bears takımında oynayan Jay Cutler’ın yaşadığı bu evin aylık kirası 10 bin dolar.

Adam Podlesh

Pittsburgh Steelers takımının yıldızı Adam Podlesh bu ev için tam 1 milyon dolar harcadı. Lüks malikanede 5 banyo, 5 de yatak odası bulunuyor.

DeMarcus Ware

Denver Broncos takımında oynayan Ware, İngiliz mimarisiyle yapılmış bu evde yaşıyor. Teksas eyaletinde bulunan malikanede 6 yatak odası ve 7 banyo var. Evin içerisinde ise tiyatro salonu bulunuyor.

Patrick Peterson

Arizona Cardinals’in futbolcusu Peterson’ın evi 1 milyon 300 bin dolar değerinde. İçerisinde 7 yatak odası, 8 banyo, sinema salonu ve bilardo odası bulunan evde 2 adet de havuz mevcut.

Matt Forte

Chicago Bears’ın bir diğer yıldızı Matt Forte’un oturduğu bu konağın değeri ise 1 milyon 400 bin dolar

Rob Gronkowski

New England Patriots takımında oynayan yıldız ismin Florida’da bulunan evinin değeri 2 milyon 400 bin dolar. Lüks evde 4 yatak odası, 7 adet de banyo bulunuyor.

Robert Griffin III

Washington Redskins’de oynayan Griffin’in 3 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan evinin değeri 2 milyon 500 bin dolar. 5 yatak odası, 4 banyo bulunan evde ayrıca bir şarap mahzeni bir de golf sahası bulunuyor.

Marshawn Lynch

Seattle Seahawks takımında oynayan futbolcunun California’da bulunan evinin fiyatı 3 milyon 300 bin dolar. San Francisco körfezine komşu olan lüks evde 5 yatak odası ve 5 banyo bulunuyor.

Aaron Rodgers

Green Bay Packers takımının yıldızlarından Rodgers’ın yaşadığı bu muhteşem evin muhteşem bir bahçesi var. Ayrıca evde spa salonu ve birden çok yüzme havuzu bulunuyor.

Brandon Marshall

New York Jets takımında oynayan Marshall’ın oturduğu evin değeri tam 5 milyon dolar.Çiftlikte 6 yatak odası, 7 banyo, tam boyda bir basketbol sahası, sinema ve oyun odası ile birlikte atlar için büyük bir alan bulunuyor.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın