Erkenci Kuş nerede çekiliyor?
Erkenci Kuş nerede çekiliyor

Star Tv’nin yaz dizisi olmaktan çıkıp başarıyla yoluna devam eden yapımı Erkenci Kuş, seyircilerden beğeni toplamayı sürdürüyor. Dizinin başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman yer alıyor. Hikayesini Meriç Acemi tarafından yazılan Erkenci Kuş dizisinin senaristliğini ise Ayşe Kutlu yürütüyor. Çağrı Bayrak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizi, sezonun iddialı yapımları arasında. Peki erkenci kuş nerede çekiliyor? Bu sorunun cevabı ve daha fazlasını sizin için derledik.

Erkenci kuş dizisinin dev oyuncu kadrosu

erkenci kuş nerede çekiliyor 2 evdenhaberler

Her bölüm heyecan ile beklenen dizi Erkenci kuş, hareketli senaryosuyla olduğu kadar geniş oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Dizide ki Sanem karakterini Demet Özdemir, Can Divit karakterini ise Can Yaman üstlenmiş. Dizide Sanem’in annesi Mevkibe karakterini Özlem Tokaslan, babasını ise Berat yenilmez canlandırıyor. Bunların yanı sıra dizide Öznur Serçeler, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Mehmet Cihan Ercan, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Ali Yağcı, Sibel Şişman ve Zeynep Kızıltan da rol alıyor.

Erkenci kuş dizisinin konusu nedir

erkenci kuş nerede çekiliyor 3 evdenhaberler

Çekici bir yaz dizisi olarak tasarlanan Erkenci Kuş, büyük bir aşk öyküsü ile seyircinin karşısına çıktı. Konusu ise özetle şu şekilde; Sanem (Demet Özdemir) hayal dünyası geniş, yazmayı seven, neşeli ve doğal kişiliğiyle çevresinde sevilen bir karakter. Sanem küçüklüğünden bu yana babasına ait bakkal dükkanında çalışmakta ama kendisine tamamen zıt karakterde olan ablasının çalıştığı dergide birazda ablasının yardımı ile işe başvurur ve alınır. Derginin sahibi Aziz Bey’in oğlu Can’la tanışır. Can ise sportif, doğa sever ve karizmatik bir karakterdedir. İkisinin tanışmasıyla heyecan verici olaylar da haliyle arkasından gelir.

Erkenci kuş nerede çekiliyor

Erkenci Kuş dizisinin çekimleri bir çok farklı mekanda gerçekleştiriliyor. Ancak dizinin büyük bir bölümü özellikle ajans sahneleri İstanbul Tuzla’da çekiliyor. Erkenci Kuş’un kimi sahneleri ise Caddebostan, Arnavutköy gibi semtlerde yer alıyor. Grand Pera ve çoğu diziye ev sahipliği yapmış olan Beykoz Kundura Fabrikası da, Erkenci Kuş dizisi çekim yeri olarak kullanıldığı gözlerden kaçmıyor. Son dönemde istikrarı ile ön plana çıkmış bir yapım olan Erkenci Kuş dizisi reytinglerle birlikte toplumun beğenisini kazanmışa benziyor.

 

Kübra Baloğlu / Evden Haberler
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın