Donald Trump’ın büyüdüğü ev kiralık
donald trump'ın büyüdüğü ev kiralık 1 evdenhaberler

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın çocukluk evi geceliği 725 dolara kiralanabiliyor. Trump’ın 4 yaşına kadar büyüdüğü bu ev New York’un Jamaica Estate bölgesinde yer alıyor. Oldukça ilginç detayları da içerisinde barındırıyoran ev Donald Trump’ın babası Fred Trump tarafından 1940 yılında inşa ettirilmiş. Eski ev, tuğla yapısıyla dikkatleri üzerinde toplarken Trump’ın büyüdüğü ev hakkında ayrıntıları sizin için haberimizde derledik. donald trump'ın büyüdüğü ev kiralık 1 evdenhaberler

Trump’ın evi 2 milyon dolara satın alınmış

Ev, 2017’nin Mart ayında 2,14 milyon dolara ismini gizli tutmak isteyen Çinli bir kadın tarafından satın alınmış. Bir emlak şirketi ile anlaşan kadın, Trump’ın çocukluğunu geçirdiği eve ziyaretçiler için konaklama imkanı sunmuş oluyor.

Mutfak orijinal haliyle korunmuşdonald trump'ın büyüdüğü ev kiralık evdenhaberler 2

Donald Trump’ın çocukluk evinde çok büyük değişiklikler yapılmamış. Mutfak, orijinal halde bırakılan odalar arasında böylece kiracılara ilk günkü orijinal haliyle benzersiz bir deneyim vadediyor. Ayrıca oturma odaları ve mobilyalar, Trump Ailesi’nin yaşadığı tarzı tam olarak temsil eder nitelikte. Amerika’nın en zengin ailelerinden biri olan Trump Ailesi’nin New York’taki evini dilerseniz günlük olarak kiralayabilirsiniz.

5 yatak odası ile geniş ailelere göre bir evdonald trump'ın büyüdüğü ev kiralık evdenhaberler 3

Ev sahibinin Donald Trump ile bir bağlantısının olmaması aslında kiralayanlar için bir avantaj diyebiliriz. Web sitesinde ev hakkında oldukça eğlenceli ayrıntılardan bahsediliyor. Şöyle ki “Salonda büyük bir koltuk var ve küçük Donald Trump orada gece haberlerini izleyerek, uykuya dalıyor.” gibi ifadeler sadece bunlardan biri. Ayrıca, 5 yatak odası olan Donald Trump’ın çocukluk evinde 15 tane de yatak bulunuyor. Odaların bir çoğunda kullanılan kütüphaneler dekorasyon ögesi değil. Sıcak bir yuva izlenimi veren ev oldukça şirin.

Kiracılar için benzersiz bir deneyim sağlıyor

Donald Trump’ın küçükken orada yaşadığını bilmek kiracıları oldukça heyecanlandırıyor. Adeta bir müze gezer gibi gezebileceğiniz bu evde bir adet çalışma odası da bulunuyor. Minimal tarzda dizayn edilmiş olan ev oldukça şık ve sade. Dikkat çeken orjinal mobilyalar ise yapının karakter kazanmasına destek oluyor. Aile büyüklerinden kalmış özgün halılarda son derece değerli. Kış bahçesi bile olan bu sıcacık ev nostaljik ve romantik fikirlerle donatılmış.

İşte Donald Trump’ın büyüdüğü ev

Kübra Baloğlu / Evden Haberler
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın