Caner Erkin Çeşme ‘den villa alıyor
Caner Erkin Çeşme'den villa alıyor

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin Çeşme ‘den villa alıyor. Ünlü futbolcu, memleketi İzmir olan eşi Şükran Ovalı’nın isteğiyle Çeşme Paşalimanı’ndan villa almaya karar verdi.

Caner Erkin Çeşme'den villa alıyor

Caner Erkin Çeşme ‘den villa almak için 9 milyon TL ayırdı

Eski eşi Asena Atalay ile nafaka davaları süren Caner Erkin, oyuncu eşi Şükran Ovalı içinse kesenin ağzını açtı.

Erkin-Ovalı çifti, 2016 yılında Çeşme Paşalimanı’nda lüks bir villa kiralamıştı.

Erkin, bu yaz eşiyle kiralık ev yerine kendi yazlıklarında tatil yapmak istiyor.

Bunun için yine Çeşme Paşalimanı’nda ev arayan ünlü futbolcu Caner Erkin, 6 odalı lüks bir villayı çok beğendi.

İlk fırsatta lüks dubleks villayı eşine de göstermeyi planlayan Erkin’in, bu iş için ayırdığı bütçe ise dudak uçuklatıyor.

Erkin’in eşi Şükran Ovalı’ya almayı düşündüğü villanın fiyatı tam 2,3 milyon dolar, bir başka deyişle 8 milyon 745 bin TL.

Caner Erkin Çeşme'den villa alıyor

Eşine Miami’den 26,5 milyon TL’ye rezidans almıştı

Erkin, daha önce de eşi Şükran Ovalı için Miami’deki Porsche Design Tower’dan lüks bir rezidans satın almıştı. Okyanus manzaralı 60 katlı gökdelenin 30. katındaki 3 yatak odalı 500 metrekarelik rezidans için oyuncu 26,5 milyon TL ödemişti.

Porsche Design Tower, Miami Sunny Isles Beach’te bulunuyor. Otomobillerini çok sevenlerin araçlarıyla kendi dairelerine çıkmasını sağlayan “araç asansörü”ne sahip binada çok sayıda ünlü ismin rezidansı bulunuyor.

Erkin emlak zengini

Caner Erkin’in bu yatırımları dışında Şişli’de 2 dairesi var. Aslen Balıkesirli olan futbolcunun geri kalan gayrimenkulleri de memleketinde. Erkin’in Balıkesir Ayvalık’ta 1 yazlığı, Gömeç’te de 6 arsası bulunuyor.

Caner Erkin Çeşme'den villa alıyor

Şu anki evinin kirası 43 bin TL!

Ünlü çift, İstanbul Baltalimanı’ndaki evlerinden geçtiğimiz aylarda Bağdat Caddesi’ndeki Four Winds’e taşınmıştı. Lüks sitenin 44’üncü katındaki penthouselardan birini kiralayan Erkin, dairesi için aylık yaklaşık 12 bin dolar yani yaklaşık 43 bin TL kira ödüyor.

Caner Erkin ne kadar kazanıyor?

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, Beşiktaş’tan yıllık 1,7 milyon euro garanti para kazanıyor. Erkin, Beşiktaş’ın kazandığı her puan için de 4 bin euro alıyor. Ünlü futbolcunun ayrıca reklam gelirleri de bulunuyor.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*