BOŞANACAĞI KONUŞULAN HANGİ ÜNLÜ GECELİĞİ 125 BİN LİRALIK OTELDE 1 AYLIK ODA KİRALADI?
Ünlü şef Mehmet Özer’le 11 yıllık evliliklerini bitireceği konuşulan ünlü top model Tülin Şahin, Çırağan Kempinski’den 1 aylık oda tuttu.

11 yıllık evlilik bitiyor mu?

2006 yılında nikah masasına oturduğu eşi Memet Özer’le boşanacağı konuşulan Tülin Şahin’den iddiaları doğrulayacak bir hamle geldi. Geçtiğimiz haftalarda çıkan ayrılık dedikodularını yalanlamak yerine sürekli yurt dışında hem iş hem de tatil yapmayı tercih eden güzel model, yeni hareketiyle adeta “Eve dönüş yok” dedi.

Geceliği 32 bin Euro

Dedikodulara göre; ayın büyük bölümünü yurt dışında geçiren Şahin, İstanbul’da olduğu akşamlarda kalmak için de Çırağan Palace Kempinski’den oda tuttu. Sosyal medya hesaplarında sık sık Türkiye ve Dubai’deki Kempinski otellerinin reklamını yapan Tülin Şahin’in, bunun karşılığında 1 aylık tuttuğu odayı da çok ucuza getirdiği iddialar arasında. Otelin en lüks odasının geceliği 32 bin euro yani yaklaşık 125 bin lira. En ucuz odası ise aylık 40 bin liraya kiralanabiliyor.

Taraflardan “ses” yok

11 yıldır evli olan ve beraberlikleriyle magazin dünyasının örnek çifti olan Şahin ile Özer, boşanma iddialarıyla ilgili halen sessiz.