Banyonuz için dekorasyon önerileri
banyonuz-için-dekorasyon-önerileri-4-evdenhaberler

Banyo, belki de evde en fazla görmezden gelinen yer olabilir ancak temiz, çekici ve modern bir banyo eve değer katan özelliklerdendir. Bu yüzden ev dekorasyonunda yeri büyüktür. Modern bir dekorasyon ve kullanışlı depolama alanları ile banyolar daha işlevsel ve çekici hale getirilebilir. Ayrıca bir banyo hem sıra dışı hem de son derece kullanışlı olabilir. Bizde size bu yazımızda birbirinden güzel örnek tasarımlarla hazırladığımız banyonuz için dekorasyon önerileri sunacağız.

Geniş ve farklı lavabo havzası tercih edinbanyonuz için dekorasyon önerileri 1 evdenhaberler

Lavabo, banyoya girdiğiniz zaman ilk gözünüze çarpan kısımdır. Sıradan ve küçük lavabo banyonuzu sıkıcı gösterebilir bu yüzden geniş ve farklı tasarımlara sahip lavabolar banyonuz için daha güzel olacaktır. Stiliniz veya dekorasyon zevkiniz farklı bile olsa geniş ve farklı tasarımı olan banyo havzası ile daha çekici bir banyo tasarımına sahip olabilirsiniz. 

 Banyonuz için dekorasyon önerileri; Aydınlatma

banyonuz için dekorasyon önerileri 2 evdenhaberler

Banyo dekorasyonu denilince akla ilk bilindik banyo aksesuarları gelebilir ama aydınlatma hem banyoyu ferah göstermek için hem de yapmış olduğunuz dekorasyonu tamamlamak için güzel bir parça. Ayrıca banyoya gösterişli bir hava katmak için de aydınlatmayı dekorasyonunuza ekleyebilirsiniz. Sizde banyo dekorasyonunda stilinize göre bir lamba seçerek kullanabilirsiniz.

Sıra dışı duş tasarımları

Sıradanlıktan kurtulmak istiyorsanız eğer sıra dışı duş tasarımlarıyla bunu başarabilirsiniz. Banyo dekorasyonunuz için duş aksamları ve duşakabin gibi ürünlerin oldukça farklı modellerini bulmak mümkün. Bu dekorasyonda kullanılan duş kullanışlı ve farklı yapısıyla banyoyu sıradanlıktan öteye taşımış.

Desenli duvar kağıtları

banyonuz-için-dekorasyon-önerileri-4-evdenhaberler

Seramik ve benzeri döşeme malzemeleri banyo dekorasyonu denilince ilk akla gelinenlerden. Fakat öte yandan banyo dekorasyonlarında kullanabileceğiniz birçok farklı duvar dekorasyon ürünü mevcut. Farklı renk ve desenleriyle dikkat çeken, neme ve suya dayanıklı duvar kağıtları banyolarda hem kullanışlı hem de dekorasyona uygun. Popüler olanlar ise, akdeniz, tropikal gibi stillere ya da egzotik temalara uygulanan orman desenli duvar kağıtları.

Dekoratif aynalar

banyonuz için dekorasyon önerileri 5 evdenhaberler

Banyoların olmazsa olmazı aynaların daha dekoratif ve farklı tasarımlara sahip olanları, banyoları güzelleştirmek için oldukça etkili bir çözüm. Klasik tek parça ve küçük aynaların yerine, büyük ve özgün tasarımlara sahip modeller değerlendirerek banyo dizaynınızı güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca büyük aynalar yeterince geniş olmayan banyoları daha ferah göstermek için de işe yarar bir çözümdür.

Kübra Baloğlu / Evden Haberler
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın