Athena kardeşler parayı yine arsaya yatırdı
Athena grubunun kurucularından Gökhan Özoğuz ve abisi Hakan Özoğuz Kazdağları’nın eteklerindeki Bayramiç’ten arsa satın aldı. Maddi değeri oldukça yüksek olduğu bilinen bölgede arsa alan kardeşlerin arsalar için ne kadar fiyat ödedikleri bilinmiyor.

İsviçre Alpleri’nden sonra dünyanın en yüksek oksijen oranına sahip olduğu belirtilen Kazdağları’nın eteklerindeki Bayramiç’te, şehrin gürültüsü ve stresinden uzak kalıp dinlenmek ve doğayla baş başa kalmak isteyen ünlüler kervanına Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşler de katıldı.

Maddi değeri çok yüksek

Medyatava’da yer alan habere göre; Athena grubunun kurucuları, Bayramiç’te birer tarla satın aldı. Gökhan Özoğuz’nun Bayramiç’e 26 kilometre uzaklıktaki Dağahmetçe Köyü’nde aldığı tarlanın 800 dönüm, Hakan Özoğuz’un Bayramiç ilçesine komşu bir bölgeden aldığı tarlasının ise 75 dönüm olduğu öğrenildi. Maddi değeri oldukça yüksek olan tarlaların fiyatıyla ilgili net rakam açıklanmadı.

Gayrimenkul zengini Gökhan

Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz gayrimenkul ve arsaya yaptığı yatırımlarla biliniyor. Çeşitli bölgelerde 7 evi ve bir arsası olan Özoğuz, listeye bir yenisini daha eklemiş oldu. Beylerbeyi’nde ve Balat’ta ikişer evi olan sanatçı, en son değeri 6 milyon TL’den başlayan Beykoz Konakları’ndan bir villa satın almıştı.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*