ASENA ATALAY 15 BİN LİRALIK KİRAYI ÖDEYEMEYİNCE TAŞINDI
Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay, Maslak Mashattan’daki dairesinin kirasını ödeyemeyince taşınmak zorunda kaldı.

15 bin liralık kira fazla geldi

Evliyken yaşadığı lüks hayat, boşanma süreci, icra davaları ve oğluna yaptığı harcamalarla gündemden düşmeyen Asena Atalay, bu kez ödeyemediği kira nedeniyle magazin basınına konu oldu.

Asena Atalay, aylık 15 bin lira kira verdiği Maslak Mashattan’daki dairesinden kira parasını ödeyemeyince başka bir eve taşındı.

Atalay’ın yeni tuttuğu evin kirası ise 5 bin TL.

Asena Atalay-Caner Erkin karşılıklı davalar ile gündeme geldiler

 

TV’de bir magazin programının sunuculuğunu yapan Asena Atalay, eski eşi Caner Erkim, Şükran Ovalı ile evlenince peş peşe icra ve mal paylaşımı davaları açmıştı.

Caner Erkin’in nafaka ödemediği gerekçesiyle önce 120 ardından çocuğun masrafları için 451 bin liralık icra takibi başlatması uzun süre gündemi meşgul etmişti.

Asena Atalay, 6 yaşındaki çocuğunun eğitim, sağlık gibi giderlerinin dışında, kira giderleri için 89 bin TL ve aidat masrafları için 21 bin TL olmak üzere toplam 451 bin TL’lik icra takibi başlatmıştı. Caner Erkin’in itirazı sonrası olay mahkemeye taşınmıştı.

Caner Erkin de ruhsatı kendisine ait olan ancak Asena Atalay ve babasının kullandığı lüks araçlara el koydurtmuştu.

Asena Atalay’ın sonraki hamlesi ise boşanma sırasında eşinin mal varlığından haberi olmadı iddiasıyla açtığı mal paylaşımı davası oldu.

Caner Erkin ise oğlunun velayetini almak için karşı dava açtı.

Eski çiftin karşılıklı açtığı davalar sürüyor.