Arda Turan ve Aslıhan Doğan 25 bin liraya villa kiraladı !
Arda Turan Beykoz Çubuklu Vadi

Devre arasında Barcelona’dan Başakşehir’e transfer olan Arda Turan , üç sene aşk yaşadığı Aslıhan Doğan ile 11 Mart Pazar evlendi.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan, İstanbul’daki Çubuklu Vadi Evleri’nden 25 bin TL’ye villa kiraladı.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan 21 bin TL'ye villa kiraladıFutbolcu Arda Turan’ın villanın geniş bahçesine ufak bir futbol sahası yaptırdığı belirtiliyor.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan 21 bin TL'ye villa kiraladı

Aslıhan Doğan’ın ise üç katlı lüks evlerinin dekorasyonu için 150 bin TL harcadığı belirtiliyor.

Sarıyer’deki villasını 5.5 milyon dolara satışa çıkarmıştı

Arda Turan Sarıyer’deki villasını geçen yıl sonunda 5 milyon 450 bin dolara satılığa çıkarmıştı. Bahçeköy Saklı Koru sitesinde bulunan 800 metrekare büyüklükteki villa çok sayıda ünlü isimi de komşu. Turan villayı 2013’te 5 milyon TL’ye almıştı.

 Arda’nın oyuncu kardeşi Okan Turan sosyal medya hesabından oyuncunun evinden bir fotoğraf paylaşmıştı. Sahibinden.com adlı sitede yayınlanan ilanda aynı evin satılığa çıkarıldığı ortaya çıkmıştı.

800 metrekare büyüklüğündeki villa 3 katlı. Villanın aylık aidatı 2 bin 500 TL.

Villa site içerisinde yer alıyor. Fiyatı ise 5 milyon 450 bin dolar.

Arda Turan gayrimenkul zengini

İki yıl önce 4 milyon liraya Sütlüce’de bir arsa alan ve bu arsaya otel inşa edeceği söylenen Turan’ın Ataköy’de Aşçıoğlu’nun Selenium projesinde de 2,2 milyon liralık 2 dairesi bulunuyor.

Arda Turan’ın Londra’da 1.5 milyon pound (6,8 milyon lira) değerinde bir konutu olduğu biliniyor.

Ünlü futbolcunun doğup büyüdüğü Bayrampaşa’da da 400 bin liralık bir daire ile 870 bin dolarlık bir de arazisi bulunuyor. İki yıl önce Levent Kanyon’dan 4.5 milyon liraya bir residence alan Turan, ailesi için Büyükçekmece’den 600 bin liralık bir de villa almıştı.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*