ARDA TURAN BAHÇEKÖY SAKLI KORU’DAKİ VİLLASINI KİRAYA VERİYOR
Barcelonalı milli futbolcu Arda Turan, 5.5 milyon TL’ye satın altığı Bahçeköy’deki villasını kiraya veriyor. Turan’ın villasının aylığı 20 bin dolar.

Kardeşi oturacaktı

Bir çok ünlünün oturduğu sitede Arda Turan’ın kardeşinin oturması bekleniyordu. Ancak Turan, geçen haftalarda Rumelihisarı sırtlarında kardeşi Okan Turan için yeni bir ev kiraladı. Aylığı 15 bin TL olan ev için Turan evin bir yıllık kirası olan 180 bin TL’yi de peşin yatırdı.

Arda Turan’ın sitesinde kiralık başka villa yok

Sarıyer Bahçeköy’de bulunan Saklı Koru isimli sitede Arda Turan’ın evi dışında kiralık bir villa bulunmuyor. Bugünkü değeri yaklaşık 6 milyon dolar olan Arda Turan’ın villadan aylık 20-25 bin dolar gelir elde edeceği söyleniyor.

Turan, 3 katlı villayı satın aldığı dönemde Sinem Kobal’la çıkıyordu. Çiftin evlilik hazırlığında olduğu, evi de Arda Turan’ın bu amaçla aldığı iddia ediliyordu.

Turan gayrimenkul zengini

Geçtiğimiz yıl 4 milyon liraya Sütlüce’de bir arsa alan ve bu arsaya otel inşa edeceği söylenen Turan’ın Ataköy’de Aşçıoğlu’nun Selenium projesinde de 2,2 milyon liralık 2 dairesi bulunuyor.

Arda Turan’ın Londra’da 1.5 milyon pound (6,8 milyon lira) değerinde bir konutu olduğu biliniyor.

Ünlü futbolcunun doğup büyüdüğü Bayrampaşa’da da 400 bin liralık bir daire ile 870 bin dolarlık bir de arazisi bulunuyor. Geçtiğimiz yıl Levent Kanyon’dan 4.5 milyon liraya bir residence alan Turan, ailesi için Büyükçekmece’den 600 bin liralık bir de villa almıştı. Şişli’de Arşiv isimli bir de lokantası bulunan Turan’ın, aynı zamanda bu mülkün de sahibi.

700 bin euroluk 2015 model Ferrari F12 Berlinetta’sı bulunan futbolcu, gayrimenkulün dışında e-ticaretle de ilgileniyor. Turan Lidyana.com’un ortaklarından biri.