Antalya’da 4 kişilik Şimşek ailesi evlerinde ölü bulundu! Yine siyanür zehirlenmesi!
Antalya'da 4 kişilik Şimşek ailesi evlerinde ölü bulundu! Yine siyanür zehirlenmesi!

İstanbul Fatih’te yaşanan aile dramından sonra benzer bir haber de Antalya’dan geldi. Antalya’da 4 kişilik Şimşek ailesi evlerinde ölü bulundu. Şimşek ailesine ait Konyaaltı’nda bulunan daireye giren sağlık ekiplerinin ilk tespiti ailenin siyanürle zehirlendiği yönünde. Evde baba tarafından yazılmış olduğu düşünülen bir de intihar mektubu bulundu.Mektupta ailenin 9 aydır maddi zorluklar yaşadığı belirtiliyor.

Antalya’da 4 kişilik Şimşek ailesi evlerinde ölü bulundu

Antalya’da 4 kişi aile evlerinde ölü bulundu. İhbar üzerine bir eve giren polis ekipleri, Selim Şimşek (36), eşi Sultan Şimşek (38) ile çocukları Ceren Şimşek (9) ve Ali Çınar Şimşek’in (5) cansız bedenleriyle karşılaştı. İlk tespit Şimşek ailesinin siyanür nedeniyle öldükleri yönünde.

Bir aile yakını iki kere kapıya gelmiş

Olay, Konyaaltı ilçesi Siteler Mahallesi 1315 Sokak’ta bulunan 8 katlı Talip Yörükoğlu Apartmanı’nda meydana geldi. Bir süredir Şimşek ailesinden haber alamayan bir yakını, akşam saat 20.00 sıralarında eve geldi. Zile basan yakını, kapının açılmaması üzerine geri döndü. Gece saatlerinde aynı kişi yeniden eve geldi. Yine kimsenin kapıyı açmaması üzerine durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler kapıyı çilingir yardımıyla açtı.

Baba Selim Şimşek intihar mektubu bıraktı

Eve giren polis ekipleri, salonda baba Selim Şimşek ve çocukları Ceren ile Ali Çınar’ın ele ele tutuşmuş halde cansız bedenlerini buldu. Ekipler, banyoda da anne Sultan Şimşek’in cesediyle karşılaştı.

Evde yapılan olay inceleme sırasında baba Selim Şimşek tarafından yazıldığı ifade edilen bir intihar mektubu bulundu. Baba Selim Şimşek’in, mektubunda 9 aydır çalışmadığını ve büyük maddi sıkıntı çektiklerini yazdığı ifade ediliyor. Baba Şimşek’in mektupta “Herkesten özür diliyorum ama artık yapacak bir şeyim yok. Hayatımıza son veriyoruz” yazdığı belirtiliyor.

Ailenin siyanürle zehirlendiği düşünülüyor

Olayın duyulmasının ardından binaya gelen sağlık görevlileri yaptıkları ilk incelemede Şimşek ailesinin siyanürle zehirlenmiş olabileceğini tespit etti. Bunun üzerine polis ekipleri binayı boşalttı ve sokak araç trafiğine kapatıldı.

Olayı baba Şimşek’in mi gerçekleştirdiği, yoksa ailenin hep birlikte mi intihar ettiği araştırılıyor. Polis soruşturması devam ediyor.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*