Bu köy evi tam 32 milyon dolar!
Andorra’nın Pal dağlarında bulunan bu muhteşem ev şu anda 32 milyon dolara piyasada alıcısını bekliyor. 

 

Ev Türk Lirasıyla 121 milyon değerinde

Dünyanın en güvenilir ülkelerinden biri sayılan Andorra, Güneybatı Avrupa’daki Pyrenees yüksek dağlarında bulunan küçük bir ülke. La Massana’daki  Pal Dağlarının kalbinde bulunan bu villaya sahip olmak isterseniz 32 milyon 900 bin doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Bu da 121 milyon Türk Lirası demek.

Doğanın içinde lüks bir yaşam

Evin büyüklüğü 1290 metrekare. Doğal görünümlü taş ve ahşaptan yapılmış olan evin şömineli geniş bir oturma odası, tam donanımlı mutfağı, 6 yatak odası, 3 büro içeren büyük bir ofisi bulunuyor. Bunların yanında evin çamaşır odası, kazan dairesi, çeşitli depolama odaları, garajı, hobi odası ve 5 at ahırı, günün stresini atabileceğiniz bahçe ve terasları da mevcut. Evin güneydoğu cephesi sayesinde gün boyunca güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Şehir merkezine sadece birkaç dakika uzaklıkta

Pal vadisinin nefes kesici görüntüsü, doğa ile iç içe olan evin her yerinden görülebiliyor. Yatırım yapmanın akıllıca olduğu bu lüks villa bir otel projesi, spa merkezi, özel kulüp veya bir spor kompleksi gibi inşaat alanı genişletme potansiyeline sahip bir yerleşim alanında bulunuyor. Vallnord’un kayak pistlerine ve Pal’ın merkezine ise birkaç dakika içerisinde ulaşmak mümkün.

İşte Andorra’da bulunan evin görselleri


	
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Yorum Yazın