ALİ AĞAOĞLU’NA BABALAR GÜNÜNDE BAKIN NE HEDİYE EDİLDİ!
Lüks hayatıyla magazin basınında sürekli haber olan Ali Ağaoğlu, bu kez çocuklarının aldığı babalar günü hediyesiyle gündemde. Ali Ağaoğlu’nun çocukları ve damadı, babalar günü hediyesi olarak 6 milyon TL’lik bir otomobil hediye aldı.

Babalar gününde Rolls Royce hediye

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun kızı Sena, oğlu Alican ve damadı Koray Kırcal, Babalar Günü hediyesi olarak Rolls Royce otomobil hediye etti.

Ali Ağaoğlu’nun hediyesi Rolls Royce’un fiyatı 6 milyon TL.

6.5 ay önceden Londra’dan sipariş edilen otomobil için Ağaoğlu, “Çocuklarım birleşip bana hayalini kurduğum, bu harika aracı aldılar” dedi.

Ali Ağaoğlu’nun lüks araç koleksiyonu var

Lüks otomobil tutkusuyla bilinen Ağaoğlu’nun garajında, Bentley’den, Ferrari’ye, Maserati’den Tesla’Ya Lamborghini’den Rolls Royce’a birbirinden pahalı 20’den fazla araç bulunuyor.

Geçtiğimiz yıl James Bond filmlerininde kullanılan 700 bin euroluk Aston Martin DB9 alan Ağaoğlu, “Galeriye gittim, beğendim aldım. Parasını bilmiyorum. Eve gönderin dedim, muhasebe ödemesini yapmış. Zaten yarım saat sonra evin önündeydi araba.” şeklinde konuşmuştu.

Ağoğlu’nun en pahalı otomobillerinden biri olan Rolls Royce marka bir aracı, geçtiğimiz yıl içinde Ağaoğlu yokken geçirdiği kaza sonucu perte çıkmıştı.

Ünlü müteahhit, BBC’ye verdiği röportajla gündeme oturmuş, söylediği skandal sözlerin dışında otomobil tutkusunu dile getirirken; “”Ben olmasam İngiltere ekonomisi batar. Dünyada en çok Rolls Royce’u olanlardan biriyim. Yanılmıyorsam 12 tane Rolls Royce’um, 10 tane de Bentley’im var” demişti.

Ali Ağaoğlu’nun garajında bulunan lüks otomobiller

Rolls Royce Phantom Cabrio
Bentley Continental GTC
Bentley Continental GT
Bentley Continental
Ferrari California
Maserati Quattroporte GTS
Tesla Roadster
Lamborghini Gallardo Superleggera
Mercedes S500
2 Mercedes CL 600
2 Range Rover
Porsche Cayenne
Aston Marin DB9