ALİ AĞAOĞLU ÇIRAĞAN SARAYI’NA ÇAĞIRAMADIĞI AKRABALARI İÇİN BİR DÜĞÜN DAHA YAPACAK
Gayrimenkul sektörünün en büyük isimlerinden Ali Ağaoğlu, kızı Sena ile damadı Koray Kırcal’ın Çırağan Sarayı’ndaki düğününe davet edemediği akrabaları için bir düğün daha yapmaya hazırlanıyor.

ULAŞIM VE KONAKLAMA MASRAFLARI AĞA’DAN

3-5 Mart tarihleri arasında iki gün iki gece sürecek düğünün adresi ise Uludağ. Geniş bir aileye sahip olan Ali Ağaoğlu, kızının Çırağan Sarayı’ndaki düğününe davet edemediği yaklaşık 2 bin akrabasını Uludağ’daki düğüne çağırdı. Ağaoğlu, düğüne davet ettiği, memleketi Trabzon ve İstanbul’da yaşayan akrabalarının tüm ulaşım ve konaklama masraflarını da üstlendi.

Trabzon ve İstanbul’dan özel araçlarla getireceği akrabaları için kendi oteli Ağaoğlu My Mountain’ı kapatan Ali Ağaoğlu, ayrıca otelinin yanındaki Bof Hotel’i de komple kapattı.

ÇIRAĞAN SARAYI’nDAKİ DÜĞÜNDE TAKI TÖRENİ OLAY OLMUŞTU

1.75 milyar dolarlık servetiyle Türkiye’nin en zengin 10’uncu kişisi olan Ali Ağaoğlu, Çırağan’daki düğünde damadına Emirgan’da satın aldığı 8 milyon dolarlık köşkün tapusunu vermiş, Ağaoğlu’nun dünürü Mustafa Kırcal da 23 yaşındaki gelini Sena Ağaoğlu’na 23 kilo altın takmıştı.