AĞAOĞLU KENDİSİNE “GÖRGÜSÜZ” DİYEN CHP MİLLETVEKİLİNE BAKIN NE CEVAP VERDİ!
BBC Belgeseli Ağoğlu’nun gündemini oluşturmaya devam ediyor. Belgeselde Ağaoğlu’nun kız arkadaşını kastederek ”Bu eşyaları kullananlar benim malım” demesi üzerine CHP milletvekili Yıldız Biçer suç duyurusunda bulunmuş ve Ağaoğlu için ağır ifadeler kullanmıştı. Ağaoğlu Biçer’e cevap verdi.

Bu görgüsüzlüğe sessiz kalınmasına şaşırıyorum

Belgeselde yatak odasındaki kadın çanta ve ayakkabılarını “Kızlar dağıtıyor” diyerek gösteren Ağaoğlu, BBC muhabiri Reeve’in “Bunlar sizin değil mi” sorusuna, “Yok ama onları kullananlar benim malım” demişti. Ali Ağaoğlu’nun o sözleri için suç duyurusunda bulunan CHP Manisa milletvekili Tur Yıldız Biçer, “Bir kadın milletvekili olarak bu görgüsüzlüğe sessiz kalınmasına da şaşırıyorum. Ağaoğlu kendisini ne zannediyor ki kadınlar için ‘mal’ ifadesini kullanabiliyor. Ağaoğlu’nun Türkiye’yi temsilinden utanç duyuyorum. Ahlaktan amade müteahhit manzarasını seyrediyoruz. İnsanlıktan çalmanın anlamı yok. İnsanlığın, ahlakın parayla pulla satın alınabilecek bir şeyin olmadığının açık örneğini görüyoruz” demişti.

“Benim evime gelsin”

Ağaoğlu Şiketler Grubu’nun patronu Ali Ağaoğlu, konuyla ilgili bir soruya “O davayı açan kadın, benim evime gelsin” cevabını verdi. Ağaoğlu aynı belgeseldeki bir başka olay için Kuveyt prensesinden özür dilemişti.

İşte BBC’de yayınlanan ve Ağaoğlu’nun konuk olduğu belgesel;