ZONGULDAK WESTA LIFE AVM AÇILDI

Kiler GYO ve Canerler Grup ortaklığıyla Zonguldak’ta hayata geçirilen Westa Life AVM açıldı.

Yılda 6 milyon ziyaretçi hedefleniyor

45 milyon dolara mal olan Wedta AVM’nin 1000 kişiye istihdam sağlaması bekleniyor. Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler, bölgeye yatırım yapmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

 

18 bin metrekare kiralanabilir alana sahip Westa Life Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni yılda 6 milyon ziyaretçiye hizmet vermesi hedefleniyor. Zonguldak’ın Ankara çıkışındaki AVM, 5 katlı modern mimarisiyle de dikkat çekiyor.

Dev perdeli sineması var

Şehrin merkezinde yer alan Westa Life Alışveriş ve Yaşam Merkezi bünyesinde yer alan ulusal ve uluslararası markalarıyla şehre yeni bir çekim gücü yaratacak. Proje, bünyesinde yer alan ileri teknoloji ile donatılmış IMAX özeliğine sahip 6 salonlu Türkiye’nin ilk dev perdeli sinema salonu, çocuk ve gençlere hitap edecek bin 40 metrekare alan üzerine kurulu eğlence merkezi ve düzenlenecek zengin etkinlikleriyle Zonguldak ve bölgenin sosyal ve kültürel açıdan gelişimini de destekleyecek.

Westa Life AVM’de hangi markalar var?

Westa Life Alışveriş ve Yaşam Merkezi&nde yer alan markalar ise; Vatan, Koton, Mavi, OpsPlaykids Eğlence Merkezi, Samsung, Migros, CinemaPink, Karaca Home, Watsons, İpekyol, E- Bebek, Kemal Tanca, Altınyıldız, Journey, LTB, Sport 2000, Toyzz Shop, Flo, B&OIL, Tavuk Dünyası, Tarihi Ortaköy Kumpircisi, Terapi Men, Hadise, GRATİS, Penti, Bereket Döner, Hotiç, Usta Dönerci, David Walker, OB Collection, Met’s,Cepax, Burger King, Bella Homme, Euromoda, Yves Rocher, Tuğba, DRY Clean Express, Barok Deri, Kahve Dükkanı, Golden Rose,HT, English Home, Popeyes, Greyder, Yücel Simit, Sokak Kahvecisi, Mer Optik, Adıyaman Çiğköfte, Yücel Optik şeklinde.