ZONGULDAK GÖKÇEBEY TOKİ KONUTLARI 352 TL TAKSİTLE KURASIZ SATILIYOR
TOKİ, Zonguldak’ta inşa ettiği 177 konutu satışa çıkardı. Satışa çıkan daireler Gökçebey TOKİ konutlarında bulunuyor. Çekilişsiz kurasız başvuru önceliğine göre satılan daireleri ayda 352 liradan başlayan taksitlerle almak mümkün. Projede satışa çıkan dairelerin 134’ü 3+1, 43’ü ise 2+1. Büyük oranda tamamlanan projede satış sonrası kısa sürede oturulabilecek.

Zonguldak Gökçebey TOKİ konutları daire fiyatları

TOKİ Zonguldak Gökçebey Konutlarında daire fiyatları;

2+1 dairelerde 105 bin 669 TL’den,

3+1 dairelerde ise 155 bin 046 TL’den başlıyor.

TOKİ, 2+1 daireler için 240 aya kadar, 3+1 daireler içinse 180 aya kadar varan vade seçenekleri sunuluyor. Buna göre en ucuz 2+1 daire, 21 bin 133 TL peşin, 240 ay vadeyle ayda 352 TL taksitle alınabiliyor.

Ancak TOKİ’de taksitlerin sabit olmadığını, her 6 ayda bir kez, 2+1 konutlarda ÜFE, TÜFE veya memur maaş zammından hangisi düşük ise o oranda, 3+1 konutlarda ise memur maaş zammı oranında artırıldığını hatırlatalım.

Projede satışa çıkan 2+1 dairelerin tamamının fiyatları ve ödeme seçeneklerine buradan, 3+1 dairelerin fiyatları ve ödeme seçeneklerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

TOKİ Gökçebey Konutları başvuru şartları

Projede satışa çıkan 3+1 konutlar için herhangi bir şart aranmıyor. Bu konutlar için Ziraat Bankası’nın herhangi bir şubesinden başvuruda bulunulabiliyor. Başvuru tarihi 31 Temmuz-29 Eylül arası. Ancak kura olmadığı için ilk başvuran istediği daireyi seçip alıyor.

2+1 konutlar alt gelir grubu konutları olarak değerlendirildiğinden konut sahibi olmak isteyenlerden bazı şartlar aranıyor. Bu daire tipi için de başvuru tarihi aynı. Ancak başvurular sadece Ziraat Bankası Zonguldak Gökçebey şubesine yapılıyor. 2+1 dairelerden almak için aranan şartlar ise;

*T.C. vatandaşı olması

*25 yaşını doldurmuş olması

*En az 1 yıldır Zonguldak’ta ikamet ediyor olması veya Zonguldak nüfusuna kayıtlı olması

*Daha önce TOKİ’den ev almamış olması

*Başvuru sahibi, eşi veya bakmakta olduğu çocukları adına tapuda konut görünmemesi

*Aylık hane gelirinin en fazla 3200 TL olması

Zonguldak Gökçebey TOKİ Evleri 2+1 dairelerin satış duyurusu ve gerekli evraklara buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgiyi TOKİ Çağrı Merkezi 4448654 nolu telefondan alabilirsiniz.

Zonguldak Gökçebey TOKİ Konutları fotoğraf galerisi

 

 

SORULARINIZDA LÜTFEN DETAYLI BİLGİ VERİNİZ

Sorunuzu bir cümleyle özetleyin