UYGUN FİYATLI KONUT MU ARIYORSUNUZ? O ZAMAN BU PROJELERDEN UZAK DURUN! İŞTE İSTANBUL’UN EL YAKAN LÜKS PROJELERİ!
Türkiye’de konut fiyatları üzerindeki tartışmalar daha çok toplumun orta kesimine hitap eden projelerde yaşanıyor. Buna karşılık lüks konsepte uygun projelerde fiyatlar el yakmaya devam ediyor. İşte sizin için derlediğimiz İstanbul’un lüks konut projeleri!

Köy Zekeriyaköy projesinde 7.6 milyona villa

Sarıyer Zekariyaköy’de inşaat edilen projeyi Siyahkalem şirketi yapıyor “Köy” isimli projede daha uygun fiyatlı konutlar bulunsa da müstakil villaların fiyatları 7.6 milyon TL’den başlıyor.

Seapearl Ataköy’de en küçük daire 600 bin dolar

Son zamanlarda lüks konut projelerinin yükseldiği Ataköy’de denizle direk teması olan tek proje Seapearl Ataköy. Temmuzda teslimlerine başlanacak projede daire fiyatları yaklaşık 600 bin dolardan başlıyor.

Ortaköy Yooistanbul’da 1 milyon 100 bin dolara 110 metrekare daire

22 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen Yoo İstanbul Say Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Ünlü tasarımcı Philippe Starck tarafından tasarlanan Yoo İstanbul Evleri projesi Ortaköy’de boğaz manzaralı konumda yer alıyor. Yoo İstanbul Evleri projesinde 2+1, 3+1, 4+1 dairelerle birlikte, Icon Penthouse ve Master Level gibi özel daire tipleri de bulunuyor. 5,5 katlı 11 blok olarak planlanan Ortaköy Yoo İstanbul Evleri’nde dairelerin büyüklükleri 110 metrekareden, fiyatları ise 1 milyon 100 bin dolardan başlıyor.

Suadiye Sahil projesinde fiyatlar 3.8 milyon dolara kadar çıkıyor

Teknik Yapı tarafından İstanbul’un en lüks semtlerinden biri olan Suadiye’de inşa edilen “Suadiye Sahil” projesinde her katta tek daire yer alıyor. Bir kentsel dönüşüm projesi olan Suadiye Sahil’de az katlı 8 blok maliklere ayrıldı. 19 katlı tek blokta ise satışlar devam ediyor. Beşinci kattan itibaren daireler deniz ve Adalar manzarası görüyor. Projede fiyatlar 1.1 milyon dolar ile 3.8 milyon dolar arasında değişiyor.

Büyükyalı İstanbul’da daire fiyatları 1 milyon liradan başlıyor

1.400 üniteden oluşan ve toplam 4.2 milyar TL yatırım değeriyle İstanbul’un en değerli projelerinden biri olan Büyükyalı İstanbul, Özak GYO tarafından Zeytinburnu Kazlıçeşme sahilinde inşa ediliyor. 111 dönümlük arazide yükselen Büyükyalı İstanbul’da, yaşamın 2019’da başlaması planlanıyor. Projede bir çok daire panoramik deniz manzarasına sahipken şehir manzaralı daireler 1 milyon liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Ağaoğlu Maslak 1453’te 4 milyon liraya ev var

İlk satışa çıktığı günden bu yana Emlak Konut’un en fazla satan projelerinden biri olan Ağaoğlu Maslak 1453’ün satışları tamamlanmak üzere. Maslak sanayinin arka taraflarında Ayazağa sırtlarında yer alan projede 400 bin TL’ye stüdyo daire bulmak mümkün. Projede en yüksek daire fiyatı ise 3 milyon 962 bin TL’yi buluyor.

Validebağ Konakları’nda en pahalı daire 6,3 milyon lira

Son günlerde yoğun bir şekilde televizyonlara reklam veren Validebağ Konakları projesi Koşuyolu’ndaki Validebağ Korusuna komşu konumda yer alıyor. Henüz net projesi belli olmayan Validebağ Konakları’nda yer alan en pahalı daire 6 milyon 353 bin TL değerinde.