Uşak Ulubey Toki Evleri ihalesi gerçekleşti
Toki’nin, Uşak’ın Ulubey İlçesi Aşağı Mahallesi’nde inşa edeceği 126 konutun ihalesi gerçekleşti. İşte ayrıntılarıyla Uşak Ulubey Toki Evleri…

Uşak Ulubey TOKİ Evleri görselleri

Uşak Ulubey Toki Evleri 4 katlı olacak

Toki tarafından inşa edilecek konutlar, yatay mimari konsepte uygun olacak şekilde zemin+3 kat olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alacak dairelerin 62’si 2+1, 64’ü ise 3+1 planında inşa edilecek.

Proje Toki’nin yöresel mimari konseptine de uygun olacak. Buna göre projede bina cephelerine zemin kat seviyesinde doğal taş kaplamalar, ahşap görünümlü kaplamalar, dekoratif pencereler ve söveler yapılacak.

Uşak Ulubey TOKİ Evleri görselleri

Uşak Ulubey Toki Konutlarına başvurular ne zaman başlayacak?

Toki gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. İnşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda Uşak Ulubey Aşağı Mahallesi Toki konutlarına başvuruların 2018 yılı Mart ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak.

Uşak Ulubey TOKİ Evleri görselleri

Uşak Ulubey Aşağı Mahallesi Toki Evleri daire fiyatları ne kadar olacak?

Toki, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Bu yüzden kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin Toki’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

Ancak Toki’nin bölgede inşa ettiği 2+1 daireleri 70-100 bin, 3+1 daireleri ise 100-130 bin TL aralığında sattığını hatırlatalım. Ulubey Aşağı Mahallesi Toki Konularında da fiyatların bu rakamlara yakın olacağı ifade ediliyor.

Uşak Ulubey Toki Evleri görselleri

SORULARINIZDA LÜTFEN DETAYLI BİLGİ VERİNİZ

Sorunuzu bir cümleyle özetleyin
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*