TOKİ’nin Kasım 2017’de satışa çıkaracağı projeler!
TOKİ, 2017 yılı Kasım ayında 12 ilde toplam 3 bin 636 konutu satışa çıkarıyor. Konutların arasında 260 TL taksitle bile daire var. İşte Toki’nin Kasım 2017’de satışa çıkaracağı konut projeleri!

Amasya Suluova TOKİ Konutları 2. Etap 81 konut

TOKİ Amasya Suluova 2. Etap konutlarında yer alan 81 adet konut “kuralı” olarak satışa çıkıyor. Proje için başvurular 15-23 Kasım tarihleri arasında Halk Bankası’nın Suluova şubesine yapılacak. Projede yer alan dairelerin fiyatları 124 bin TL’den, taksitler ise 554 TL’den başlıyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Ankara Sincan Saraycık TOKİ 217 konut

TOKİ tarafından kentsel dönüşüm projesi kapsamında Ankara’nın Sincan ilçesi Saraycık mahallesinde inşa edilen 966 konutluk projedeki 217 daire “kuralı” olarak satışa çıkıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlerin 03-17 Kasım tarihleri arasında Halk Bankası’nın ülke genelindeki herhangi bir şubesine başvuruda bulunması gerekiyor. Projede satışa çıkan dairelerin fiyatları 122 bin TL’den, taksitler ise 761 TL’den başlıyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Ankara Mamak Gülseren Mahallesi 3. Etap 2. Bölge TOKİ 190 konut

TOKİ tarafından, Ankara Mamak Gülseren Mahallesi’nde inşa edilen toplam 190 konut “kurasız” satışa çıktı. Fiyatların 78 bin TL’den başladığı projeden ev sahibi olmak isteyenlerin Halk Bankası Ankara şubelerine başvurmaları gerekiyor. Konutlar kurasız satılacağından ilk gelen istediği daireyi alabilecek.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Çankırı Aşağıpelitözü TOKİ Evleri 965 konut

TOKİ Çankırı’nın Merkez ilçesine bağlı Aşağıpelitözü’nde 965 konutluk yeni projeye başlayacak. Proje için talepler 6-30 Kasım tarihleri arasında toplanacak. Yeterli başvuru olması halinde TOKİ projeyi hayata geçirecek. Başvurular Ziraat Bankası Çankırı Karatekin şubesine yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu TOKİ Evleri 808 konut

TOKİ’nin Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesi Üçkuyu Mahallesi’nde inşa ettiği 808 konut Kasım ayında “kuralı” olarak satışa çıkıyor. Fiyatların 97 bin TL’den başladığı projeden daire sahibi olmak isteyenlerin 13-24 Kasım tarihleri arasında Diyarbakır’daki tüm Halk Bankası şubelerine başvurması gerekiyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Edirne Keşan Yenimuhacir TOKİ Evler 1 konut

TOKİ Edirne Keşan Yenimuhacir konutlarında bulunan ve elinde kalan tek daireyi satışa çıkarıyor. 6 Kasım’da satışa çıkan daireyi ilk başvuran alacak. Daire için işlemleri Ziraat Bankası Keşan şubesi yapacak. 2008 yılında yapımına başlanan projede yaklaşık 7 yıldır oturum bulunuyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Elazığ Merkez Zafran TOKİ Evleri 14 konut

TOKİ Elazığ Merkez Zafran Konutlarında bulunan 14 daire, “kuralı” olarak satışa çıkıyor. Daireler için başvurular 20-24 Kasım tarihleri arasında yapılıyor. Fiyatların 89 bin TL’den başladığı daireleri ayda 437 TL taksitle almak mümkün.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Karaman Merkez Kırbağı TOKİ Evleri 515 konut

TOKİ tarafından Karaman’ın Merkez ilçesi Kırbağı Mahallesi’nde inşa edilen 515 konut satışa çıkıyor. Projeye başvurular 13-24 Kasım tarihleri arasında Halk Bankası’nın Türkiye’deki tüm şubelerine yapılıyor. Projede fiyatlar 73 bin TL’den başlıyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Karabük Soğuksu TOKİ Evleri 167 konut

TOKİ Karabük Merkez Soğuksu konutlarında bulunan 167 daire “kuralı” olarak satışa çıkıyor. Proje için başvurular 20 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında yapılacak. Başvurular Ziraat Bankası’nın tüm şubelerine yapılabiliyor. Projede fiyatlar 134 bin TL’den başlıyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Karabük Yenice TOKİ Evleri 7 konut

TOKİ Karabük Yenice projesindeki 7 konutu “kuralı” olarak satışa çıkarıyor. Proje için başvurular 06-10 Kasım tarihleri arasında Karabük Yenice Ziraat Bankası şubesine yapılıyor. Fiyatların 95 bin TL’den başladığı Karabük Yenice TOKİ Evleri’ne ayda 373 TL taksitle sahip olmak mümkün.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Kayseri Bünyan TOKİ Evleri 83 konut

TOKİ tarafından, Kayseri’nin Bünyan İlçesi’nde inşa edilen 83 konut kurasız satışa çıkıyor. Fiyatların 91 bin TL’den başladığı dairelere sahip olmak isteyenlerin Ziraat Bankası Bünyan şubesine başvuru yapması gerekiyor. Konutlar kurasız olarak satılacağından ilk gelen istediği daireyi seçerek alabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Kırıkkale Yenimahalle TOKİ 1. Etap 387 konut

TOKİ tarafından Kırıkkale’nin Merkez ilçesi Yenimahalle’de inşa edilen 387 konut “kuralı” olarak satışa çıkıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlerin 13-24 Kasım tarihleri arasında Halk Bankası’nın ülke genelindeki herhangi bir şubesine başvuruda bulunması gerekiyor. Projede satışa çıkan dairelerin fiyatları 143 bin TL’den, taksitler ise 596 TL’den başlıyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Kocaeli Kandıra TOKİ Evleri 3 konut

TOKİ tarafından Kocaeli’nin Kandıra ilçesi Orhan Mahallesi’nde yaptırılan 95 konutluk projede yer alan 3 daire, “kurasız” olarak satışa çıkıyor. Daireler için başvurular 6 Kasım’da başlayacak ve ilk gelen gerekli şartları taşıyorsa ve evrakları eksik değilse, istediği daireyi alabilecek. Projede daire fiyatları 79 bin TL’den, taksitler ise 260 TL’den başlıyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Konya Meram Gödene TOKİ Evleri 198 konut

TOKİ, Konya’nın Meram İlçesi Gödene Mahallesi’ndeki iki farklı projede bulunan 198 konutu “kuralı” olarak satışa çıkarıyor. Her iki proje için de başvurular 20-30 Kasım tarihlerinde alınacak. Başvurular Halk Bankası aracılığı ile yürütülecek. Projede fiyatlar 91 bin TL’den başlıyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

SORULARINIZDA LÜTFEN DETAYLI BİLGİ VERİNİZ

Sorunuzu bir cümleyle özetleyin
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*