TOKİ Uşak Ulubey Aşağı Mahallesi’nde 126 yeni konut yapacak!

TOKİ, Uşak’ın Ulubey İlçesi Aşağı Mahallesi’nde 126 konutluk yeni bir projeye başlıyor. Projenin ihalesi 18 Aralık saat 14’te İstanbul Küçükçekmece’deki, TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak.

TOKİ Uşak Ulubey Konutlarına başvurular ne zaman başlayacak?

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

TOKİ gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. Projede inşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Uşak, Ulubey Aşağı Mahallesi konutlarına başvuruların 2018 yılı Mart ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak..

TOKİ Uşak Ulubey Aşağı Mahallesi Evleri daire fiyatları ne kadar olacak?

TOKİ, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Bu yüzden dairelerin fiyatlarının belli olabilmesi için ihale sonucunun netleşmesi gerekiyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları da önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

Ancak TOKİ’nin bölgede inşa ettiği 2+1 daireleri 70-100 bin, 3+1 daireleri ise 100-130 bin TL aralığında sattığını hatırlatalım. Ulubey Aşağı Mahallesi TOKİ Konularında da fiyatların bu rakamlara yakın olacağı ifade ediliyor.

 Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*