Toki Tunceli Pülümür İlçesi’nde yeni projeye başlıyor

Toki, Tunceli’nin Pülümür ilçesinde 63 konutluk yeni bir projeye başlıyor. Projenin ihalesi 18 Ocak Perşembe günü gerçekleştirildi. İşte ayrıntılarıyla Toki Tunceli Pülümür Evleri…

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Toki Tunceli Pülümür Evleri

Pülümür Toki Evleri 5 katlı olacak

Toki tarafından inşa edilecek proje yükseklikleri zemin+4 kat olan binalardan oluşacak.

Projedeki 63 konutun tamamı 2+1 planında inşa edilecek.

Toki Tunceli Pülümür Evleri yerel mimariye uyacak

Toki 2014 yılından beri gerçekleştirdiği projelerde yerel mimariyle modern mimariyi sentezlemeye çalışıyor. Bu projede buna göre inşa edilecek. Projenin tasarımında yerel mimarinin unsurlarından biri olan taş kaplama zemin kat seviyesinde kullanıldı. Ayrıca köşe süslemeleri ve kat silmeleri ile de yöre mimarisine atıfta bulunuldu.

Tunceli Pülümür Toki Evleri ne zaman satışa çıkacak? (2018)

Toki, genelde ihaleyi bir ay içerisinde sonuçlandırıyor ve herhangi bir problem çıkmazsa 10 gün içinde de yer teslimini yapıyor. İnşaat başladıktan 2 ay sonra da projeyi satışa çıkarıyor. Bu durumda Tunceli Pülümür Toki Evleri’nin Nisan-Mayıs 2018 döneminde satışa çıkması bekleniyor.

Başvuru tarihi kesinleştiğinde ilk olarak Evden Haberler’den öğrenebilirsiniz.

Toki Tunceli Pülümür Evleri daire fiyatları ne kadar olacak?

Tunceli’nin Pülümür ilçesi Ecevit mahallesinde inşa edilecek projede daire fiyatlarına dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak Toki bu tarz projelerinde 2+1 daireleri alt gelir grubu konutları olarak sınıflandırıyor. Toki, 2+1 daire fiyatları Anadolu’da inşa edilen projelerde 80-130 bin TL aralığında satıyor. Burada da fiyatların benzer aralıkta olacağı tahmin ediliyor.

Pülümür Toki Evleri daire fiyatları bilgisi kesinleşince Evden Haberler aracılığı ile bilgi sahibi olabileceksiniz.

Pülümür Toki Evleri teslim tarihi

Toki, bu proje için ihaleyi kazanan firmaya 500 günlük bir süre tanıyor. İhale sonuçlanması ve yer teslimi gibi unsurlar da göz önüne alınırsa, Pülümür Toki Evleri’nin 2019 yılının son aylarında teslim edileceği söylenebilir.

Toki Tunceli Pülümür Evleri görselleriBu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*