Toki Silivri Projesi’nin ayrıntıları belli oldu

Toki’nin Silivri’de başlayacağı yeni konut projesinin ayrıntıları belli oldu. İki etaptaki 1356 konuttan oluşacak olan Toki Silivri projesinin ihalesi 2018’in Mart ayında gerçekleştirilecek. Peki Toki Silivri projesi ne zaman satışa çıkacak? Daire fiyatları ne kadar olacak? Proje Silivri’nin neresinde yapılacak? İşte Toki Silivri projesinin detayları…

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Toki Silivri projesi

Toki Silivri projesi iki etap halinde yapılacak

İstanbul’un Silivri ilçesinde hayata geçecek proje iki etap halinde inşa edilecek.

Buna göre Silivri Alipaşa Mahallesi 1. Etap’ta 598 konut yer alacak. İlk etapta konutların dışında bir adet de cami bulunacak.

Alipaşa Mahallesi 2. Etap Evlerinde ise 758 konut yer alacak. İkinci etapta konutların yanı sıra 24 adet dükkan, bir okul ve bir de cami inşa edilecek.

Toki Başkanı Mehmet Ergün Turan daha önce projedeki evlerin 5-6 katlı bloklardan oluşacağını söylemişti.

Silivri Toki Evleri ihalesi 2018 mart ayında yapılacak

598 konutluk 1. Etap konutlarının ihalesi 28 Mart 2018 tarihinde saat 14.30’da, 758 konutluk 2. Etap konutlarının ihalesi ise 29 Mart 2018 tarihinde 14.30’da gerçekleştirilecek. Her iki ihale de Toki İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak.

Toki Silivri Alipaşa Mahallesi Evleri fiyatları (2018)

Toki Silivri projesi daire fiyatları hakkında açıklamalarda bulunan Toki Başkanı Mehmet Ergün Turan, “Metrekare fiyatı ise 2000-2500 TL olacak. İnsanlar 700-800 TL taksitle ev sahibi olabilecekler.” şeklinde konuştu.

Toki projelerinde 700 TL taksit, yaklaşık 120-130 bin TL’lik satış fiyatına denk geliyor. Bu durumda Silivri Toki projesinde daire fiyatlarının bu fiyatlardan başlayacağı düşünülüyor.

Silivri Alipaşa Toki Evleri başvuru tarihi

Toki Silivri projesi ihalesi mart ayında yapılacak. İhale iptal edilmez veya teklifler yeterli bulunursa, Silivri Toki Evleri’ne başvurular ise 2018 yılının ikinci yarısında başlayacak. Toki İstanbul’daki satışlarını genelde yaz aylarında yapmadığı için satışların Mayıs ayına yetişmezse, Eylül veya Ekim ayında yapılabileceği belirtiliyor.

Toki Silivri projesi nerede?

Toki, Silivri Alipaşa Mahallesi’nde 600 dönüm araziye sahip. Buradaki arsa Silivri TEM gişelerinin hemen yanında bulunuyor.

İşte Toki’nin Silivri arsasının bulunduğu yer…1 Comment

  1. SİLİVRİDEN KURAYAGİRDİK VE KURALAR BELİOLDU VE ÜZERİNDEN YEDİ AY GECDİ VE HİÇ BİR BİLGİYOK BİZLERİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ

Bir yorum yazın


*