TOKİ Rize Güneysu’da 158 konut inşa edecek!

TOKİ Rize Güneysu İlçesi, Ulucamii Mahallesinde 158 konut inşa edecek. Projenin ihalesi 26 Ekimde yapılacak.

Güneysu ihalesi 26 Ekim’de yapılacak

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

TOKİ Güneysu 158 konut ihalesi 26 Ekim saat 14:30’da İstanbul Küçükçekmece’deki, Toki İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak. TOKİ Rize Güneysu 158 konut projesi ihale dosyasına Buradan ulaşabilirsiniz.

TOKİ Rize Güneysu konutlarına başvurular ne zaman başlayacak?

TOKİ gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. Projede inşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Rize  Güneysu konutlarına başvuruların 2018 yılı Şubat ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak..

TOKİ Rize Güneysu konutları daire fiyatları ne kadar olacak?

TOKİ, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Bu yüzden dairelerin fiyatlarının belli olabilmesi için ihale sonucunun netleşmesi gerekiyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları da önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

TOKİ Güneysu konutları ne zaman teslim edilecek?

Toki Bala konutlarında inşaat teslim süresi olarak  450 gün öngörülüyor. Buna göre TOKİ Güneysu Konutlarının eğer ihale onaylanırsa 2019 yılı Şubat ayında teslim edileceği düşünülüyor.

TOKİ Güneysu görselleriBu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*