TOKİ Malatya Darende’de 141 Konut inşa edecek!

TOKİ Malatya Darende İlçesi, Balaban beldesinde 141 konut inşa edecek. Ayrıca 3 dükkan ve bir de caminin yapılacağı projenin ihalesi 31 Ekimde yapılacak.

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Darende ihalesi 31 Ekim’de yapılacak

TOKİ Darende 141 konut ihalesi 31 Ekim saat 14:30’da İstanbul Küçükçekmece’deki, Toki İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak. TOKİ Malatya Darende 141 konut projesi ihale dosyasına Buradan ulaşabilirsiniz.

TOKİ Malatya Darende konutlarına başvurular ne zaman başlayacak?

TOKİ gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. Projede inşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Malatya Darende konutlarına başvuruların 2018 yılı Şubat ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak..

TOKİ Malatya Darende konutları daire fiyatları ne kadar olacak?

TOKİ, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Bu yüzden dairelerin fiyatlarının belli olabilmesi için ihale sonucunun netleşmesi gerekiyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları da önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

TOKİ Darende konutları ne zaman teslim edilecek?

Toki Darende konutlarında inşaat teslim süresi olarak 500 gün öngörülüyor. Buna göre TOKİ Darende Konutlarının eğer ihale onaylanırsa 2019 yılı Mart ayında teslim edileceği düşünülüyor.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*