TOKİ KIRŞEHİR ÇİÇEKDAĞ 127 KONUT PROJESİ (2018)
TOKİ, Kırşehir’in Çiçekdağ İlçesi’nde 127 konutluk yeni bir projeye başlıyor. İşte ayrıntılarıyla TOKİ Kırşehir Çiçekdağ 127 konut projesi…

TOKİ KIRŞEHİR ÇİÇEKDAĞ 127 KONUT PROJESİ (2018)

İHALE 25 TEMMUZ

TOKİ tarafından Kırşehir Çiçekdağ’ında yapılacak projenin ihalesi 25 Temmuz 2018 14:30’da TOKİ İstanbul Halkalı Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

TOKİ KIRŞEHİR ÇİÇEKDAĞ KONUTLARI SATIŞ VE BAŞVURU TARİHİ (2018)

Toki gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. İnşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Kırşehir Çiçekdağ konutlarına başvuruların 2018 yılı Ekim-Kasım ayları içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak.

TOKİ KIRŞEHİR ÇİÇEKDAĞ DAİRE FİYATLARI

TOKİ, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları ve ihale rakamı önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

Ancak TOKİ’nin benzer projelerinde 2+1 daireleri 90-120 bin, 3+1 daireleri ise 130-160 bin TL aralığında sattığını hatırlatalım. TOKİ Kırşehir Çiçekdağ Konutları’nda da fiyatların bu rakamlara yakın olacağı ifade ediliyor.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*