TOKİ Karaman’da 265 konut inşa edecek!

TOKKaramn Merkez İlçesi, Bölükyazı Köyünde 265 konut inşa edecek. Ayrıca 1 de caminin yapılacağı projenin ihalesi 8 Kasım’da yapılacak.

Karaman ihalesi 8 Kasımda yapılacak

TOKİ Karaman 265 konut ihalesi 8 Kasımda saat 14:00’da İstanbul Küçükçekmece’deki, Toki İstanbul Hizmet Binasında yapılacak.

TOKİ Karaman Merkez konutlarına başvurular ne zaman başlayacak?

TOKİ gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. Projede inşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Karaman Merkez konutlarına başvuruların 2018 yılı Şubat ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak..

TOKİ Karaman Merkez konutları daire fiyatları ne kadar olacak?

TOKİ, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Bu yüzden dairelerin fiyatlarının belli olabilmesi için ihale sonucunun netleşmesi gerekiyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları da önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*