Toki Isparta Keçiborlu’ya 469 konut yapacak (2018)

Toki Isparta Keçiborlu’ya 469 konut yapacak. Projenin ihalesi 26 Nisan’da gerçekleştirilecek.

Toki Isparta Keçiborlu'ya 469 konut yapacak

*Görsel temsilidir

İhale 26 Nisan’da

Isparta’nın Keçiborlu ilçesi Cumhuriyet Mahallesine kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa edilecek 469 konut için 26 Nisan 14.30’da Toki İstanbul Hizmet binasında ihale düzenlenecek.

Proje kapsamında ticaret merkeziyle cami de inşa edilecek.

Toki Isparta Keçiborlu evleri ne zaman satışa çıkacak?

Toki gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. İnşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda Toki Isparta Keçiborlu konutlarına başvuruların 2018 yılı Temmuz ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Toki tarafından Isparta Keçiborlu’ya inşa edilecek 469 konutun kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak.

Toki Isparta Keçiborlu evlerinde daire fiyatları ne kadar olacak?

Toki, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Toki’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları ve ihale rakamı önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin Toki’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor.

Keçiborlu Belediye Başkanı Yusuf Murat Parlak, geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamalarda Toki tarafından yaptırılacak konut projesi için özel proje hazırladıklarını söylemişti. Proje kapsamında 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin inşa edileceği bilgisini vermişti. 4’er katlı binaların altında kapalı otopark alanları oluşturulduğunu söylemişti.

Toki geçtiğimiz yıl Isparta Keçiborlu 2.etap kapsamında farklı tipteki konutları satışa çıkarmıştı. Projedeki 2+1 dairelerin fiyatları 84 bin lirayla 110 bin lira arasında, 3+1 daireler ise 132 bin 500 ile 151 bin 700 lira arasında satılmıştı.

Yeni yapılacak dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

Satışta olan tüm Toki projelerine BURADAN ulaşabilirsiniz
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*