TOKİ Erzurum Palandöken Konutları kuraları çekildi

TOKİ tarafından, Erzurum’un Palandöken İlçesi, Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi’nde kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen 1.410 konutun hak sahipleri kura ile belirlendi. Kura töreni 9 Ekim, Pazartesi günü Erzurum Büyükşehir Belediyesi Necip Fazıl Kısakürek Konferans Salonu’nda noter huzurunda gerçekleştirildi. 

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

TOKİ Erzurum Palandöken Hüseyin Avni Ulaş kura sonuçları

TOKİ, Erzurum ili Palandöken İlçesi Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi konutları kura sonuçlarına ulaşmak için Erzurum Belediyesi’ni arayabilirsiniz.

Erzurum Belediyesi telefon numarası: 0442 344 10 00

Palandöken konutları 353 TL taksitle satıldı

Vatandaşlardan yoğun ilgi gören projede, 20’si 2+1, 1.390’ı 3+1 planında inşa edilen 1.410 konutun kura çekimi gerçekleştirildi.

TOKİ ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi arasında 05.11.2015 tarihinde imzalanan protokol kapsamında “Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi”nde toplam 1.650 konutun yanı sıra 2 ticaret merkezi, 2 cami inşa ediliyor. Konutlar hiç peşinatsız 240 ay vade ile satışa sunuldu. Başlangıç taksitleri 2+1 konutlar 353 TL’den 3+1 planındaki konutlar için ise 521 TL’den başlıyor.

Cephe tasarımlarında modern mimari anlayış hâkim kılınarak geleneksel konutlarda yer alan mimari cephe elemanları modernize edildi. Ahşap görünümlü cephe kaplamaları ve söveler kullanıldı. Mahalle konseptli projede, yerleşim alanı dükkânları, camisi, meydanları, parkları, peyzajı ve sosyal donatılarıyla nitelikli sosyal çevre imkânı sunan, aynı zamanda kente değer katacak yeni bir yaşam merkezine dönüşüyor.

TOKİ Erzurum Palandöken Konutları kura töreni görselleriBu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*