TOKİ Erzincan Yoğurtlu konut projesinde 7 daire satışa çıkıyor

TOKİ Erzincan Yoğurtlu konut projesinde 7 adet konut kurasız “açık satış” yöntemi ile satışa çıkıyor. TOKİ, evleri hemen teslim şeklinde satıyor. Projede fiyatlar 96 bin 633 TL’den, taksitler ise 322 TL’den başlıyor. Projede daire sahibi olmak isteyenler 1 Aralık’tan itibaren Halk Bankası’nın tüm şubelerinden başvuru yapabiliyorlar. İşte projenin detayları!

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

TOKİ Erzincan Yoğurtlu konut projesi daire fiyatları

TOKİ Erzincan Yoğurtlu konut projesinde daire fiyatları 96 bin 633 TL ile 107 bin 355 TL arasında fiyatla satışa sunuluyor.

Projedeki dairelerin sıralı fiyat listesini görmek için tıklayınız.

TOKİ Erzincan Yoğurtlu Evleri ödeme planı

Projede daireler;

Yüzde 12 peşinat, 180 ay vade,

Yüzde 15 peşinat, 216 ay vade,

Yüzde 20 peşinat, 240 ay vade seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Projedeki en ucuz daireyi en düşüş peşinatla almak isterseniz 11 bin 603 TL peşinat ödemesi yapıp 180 ay vade ile 473 TL’lik taksitlerle sahip olabilirsiniz.

Projedeji en ucuz daireyi en düşük taksitle almak isterseniz 19 bin 339 TL peşinat ödemesi yapıp 240 ay vade ile 322 TL’lik taksitlerle sahip olabilirsiniz.

TOKİ Erzurum Yoğurtlu konut projesi başvuru şartları

 • T.C. vatandaşı olması,
 • B1 Tipi (2+1) Konutlar için; Satış tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup, ancak, eşi vefat etmiş olan çocuklu dul kadınlarda yaş şartı aranmamaktadır.
 • Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3.200.-TL olması, (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200.-TL olması gerekmektedir.)
 • Hane halkı gelirinin en fazla net 3.200.-TL olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri,
 • Başvuru sahibi evli ise kendisi, eşi, velayeti altındaki çocuklarından çalışan varsa kendisinin eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının ayrı ayrı gelirini kanıtlayan  belgeler (tabi olarak çalıştıkları sosyal güvenlik kurumlarından çalıştığına dair alınan belgeler ile maaş bordroları, maaş belgeleri, vb.)
 • Başvuru sahibi, eşi veya velayeti altındaki çocuklardan herhangi biri çalışmıyorsa Sosyal Güvenlik Kurumundan çalışmadığına dair belgeleri ibraz edeceklerdir.
 • Satış aşamasında, bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir.
 • Konut alıcısı; kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklarına ait tapuda kayıtlı herhangi bir bağımsız gayrimenkulün bulunmadığına dair Taahhütnameyi ve Müzakere Tutanağını Sözleşme aşamasında imzalayacaktır.
 • Daha önce Toplu Konut İdaresince satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce Toplu Konut İdaresinden kredi almamış olmaları şartı aranacaktır.
 • Projede konut büyüklükleri ve mahal listelerinde bir çelişki olduğu takdirde uygulama
  projesi ve sözleşmedeki bilgiler esas kabul edilecektir.
 • Konutlar teslime hazırdır.
 • Anahtar teslimi öncesinde, KDV Kanunu uyarınca konut bedelinin %1’i oranında KDV
  ayrıca alıcılar tarafından ödenecektir.
 • Konut tesliminden sonra ALICI, Yönetim Planı ve KMK’nda öngörülen ortak giderlerden bağımsız bölüme (GAYRİMENKUL) isabet eden miktarları, toplu yapı alanındaki ortak tesislere ilişkin giderleri ve blok aidatlarını anahtar tesliminin içinde bulunduğu aydan geçerli olmak üzere her ay yapı/site yönetimine ödeyecektir. Alıcı bağımsız bölümü teslim almamış olsa dahi aidat ve ortak alan giderlerini ödemekle yükümlüdür.
 • Konutların devir işlemleri;Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*