TOKİ Erzincan Kemaliye’de 146 konut inşa edecek!

TOKİ  Erzincan Kemaliye ilçesi, İshakpaşa Mahallesi Tarlabaşı Mevkiinde 146 konut ve 1 Büfe inşa edecek. Projenin ihalesi 26 Ekim’de yapılacak.

Kemaliye ihalesi 26 Ekim’de yapılacak

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

TOKİ  Kemaliye 146 konut ihalesi 26 Ekim saat 14:00’da İstanbul Küçükçekmece’deki, Toki İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak. TOKİ Erzincan Kemaliye 146 konut projesi ihale dosyasına Buradan ulaşabilirsiniz.

TOKİ Erzincan Kemaliye konutlarına başvurular ne zaman başlayacak?

TOKİ gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. Projede inşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Erzincan Kemaliye konutlarına başvuruların 2018 yılı Şubat ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak..

TOKİ Erzincan Kemaliye konutları daire fiyatları ne kadar olacak?

TOKİ, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Bu yüzden dairelerin fiyatlarının belli olabilmesi için ihale sonucunun netleşmesi gerekiyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları da önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

TOKİ  Kemaliye konutları ne zaman teslim edilecek?

Toki  Kemaliye konutlarında inşaat teslim süresi olarak 500 gün öngörülüyor. Buna göre TOKİ Kemaliye Konutlarının eğer ihale onaylanırsa 2019 yılı Mart ayında teslim edileceği düşünülüyor.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*