Toki Erzincan Kemaliye ‘de 146 konut yapacak ! (2018)

Toki Erzincan Kemaliye ‘de 146 konut inşa edecek. Projede konutların yanı sıra bir adet de büfe yapılacak.

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Toki Erzincan Kemaliye İshakpaşa

İhale 29 Mart’ta

Kemaliye Toki Evleri’nin ihalesi 29 Mart 2018 saat 15:00’te, Toki İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

Toki Erzincan Kemaliye İshakpaşa Evleri ne zaman satışa çıkacak?

Toki gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. İnşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda Toki İshakpaşa konutlarına başvuruların 2018 yılı Temmuz-Ağustos ayları içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Toki tarafından, Erzincan İli Kemaliye İlçesi İshakpaşa Mahallesi Tarlabaşı Mevkii’nde inşa edilecek 146 konutun kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak..

Erzincan Kemaliye Toki Evleri’nde daire fiyatları ne kadar olacak?

Toki, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Toki’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları ve ihale rakamı önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin Toki’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

Ancak Toki’nin bölgede inşa ettiği 2+1 daireleri 80-110 bin, 3+1 daireleri ise 120-150 bin TL aralığında sattığını hatırlatalım. Toki Kemaliye İshakpaşa Konutları’nda da fiyatların bu rakamlara yakın olacağı ifade ediliyor.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*