TOKİ ELİNDEKİ 139 ARSAYI SATIYOR

 

TOKİ, aralarında İstanbul, Ankara ve İzmir’deki arsaların da bulunduğu 18 şehirdeki 139 arsayı satışa çıkarıyor. Toplam 813 bin metrekare büyüklüğündeki arsaların, konuttan ticarete, alışveriş merkezinden sanayiye, özel eğitim kurumundan akaryakıt istasyonuna her türlü imarı bulunuyor. Arsaların toplam muhammen bedeli ise yaklaşık 753 milyon TL’yi buluyor. Açık artırma 3 Ağustos’ta, saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde, İstanbul Radisson Blue Hotel ve İzmir Mövenpick Hotel de gerçekleştirilecek.

İstanbul’da 3 akaryakıt istasyonu arazisi satışa çıkacak

TOKİ’nin İstanbul’da satışa çıkaracağı arsalar, Amavutköy Saraybosna’da sanayi, Başakşehir Kayabaşı özel sağlık ve akaryakıt tesisi, Esenyurt Hoşdere’de akaryakıt istasyonu, Kağıthane Merkez’de akaryakıt istasyonu niteliğinde imara sahip.

Ankara’da konut imarlı arsalar ağırlıkta

TOKİ’nin Ankara’da satışa çıkaracağı arsalar daha çok konut imarına sahip. Çankaya Alacaatlı’da özel kreş ve özel eğitim, Etimesgut Yapracıkköyü’nde konut, Gölbaşı Taşpınar, Virancık ve Örencik’te konut, Pursaklar Saray’da konut, Sincan Alcı’da ticaret, Yenimahale Yuva’da ise konut ve ticaret iömarlı arsalar satılacak.

İzmir’de Aliağa, Bornova ve Çeşme arsaları satışta

Açık artırmada İzmir’den de değerli arsalar satışa sunulacak. Aliağa’da konut, Bornova Doğanlar’da toplu iş yeri ve akaryakıt, Çeşme Reisdere’de konut ve ticaret imarlı arsalar satılacak.

Adana’da konut imarlı arsalar var

Açık artırmada Adana’dan da arsalar satışa sunulacak. Sarıçam Akkuyu’da ticaret ve konut, Boynuyoğun’da konut, Seyhan Şakirpaşa’da ise sosyo-kültürel tesis, konut imarlı arsalar alıcıları bekleyecek.

 

TOKİ’nin açık artırmasında bu şehirlerin dışında Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Karabük, Kayseri, Mersin, Samsun, Siirt, Tekirdağ ve Van’da bulunan arsalar da satılacak.

TOKİ’nin satacağı arsaların muhammen bedelleri

TOKİ’nin açık artırmasında satılacak tüm arsaların muhammen bedelleri ve satış listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Arsalardan amak isteyenlerin mutlaka bilmeleri gereken satış şartnamesine ise buradan bakabilirsiniz.