TOKİ DENİZLİ SERİNHİSAR KIZILHİSAR 148 KONUT PROJESİ (2018)
TOKİ DENİZLİ SERİNHİSAR KIZILHİSAR 148 KONUT PROJESİ (2018)

TOKİ, Denizli’nin, Serinhisar İlçesi Kızılhisar Mahallesi’nde 148 konutluk yeni bir projeye başlıyor. Projede konutların yanı sıra 8 ticari alanla 1 cami de bulunuyor. İşte ayrıntılarıyla TOKİ Denizli Serinhisar Kızılhisar 148 konut projesi…

TOKİ DENİZLİ SERİNHİSAR KIZILHİSAR 148 KONUT PROJESİ (2018)

İHALE 14 AĞUSTOS’TA

TOKİ tarafından inşa edilecek 148 konutluk projenin ihalesi 14 Ağustos 2018 saat 14:30’da TOKİ İstanbul Halkalı Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

TOKİ DENİZLİ SERİNHİSAR KIZILHİSAR KONUTLARI SATIŞ VE BAŞVURU TARİHİ (2018)

Toki gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. İnşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Denizli Serinhisar Kızılhisar konutlarına başvuruların 2018 yılı Kasım-Aralık ayları içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında,evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak.

TOKİ KIZILHİSAR DAİRE FİYATLARI

TOKİ, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları ve ihale rakamı önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

Ancak TOKİ’nin benzer projelerinde 2+1 daireleri 90-120 bin, 3+1 daireleri ise 130-160 bin TL aralığında sattığını hatırlatalım. TOKİ Kızılhisar Konutları’nda da fiyatların bu rakamlara yakın olacağı ifade ediliyor.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*