TOKİ Denizli Güney’de 118 konut inşa edecek!

TOKİ, Denizli’nin Güney İlçesi Yeni Mahallesi’nde 118 konutluk yeni bir projeye başlıyor. Projenin ihalesi 12 Ekim’de yapılacak.

Toki Denizli Güney Yeni Mahalle Konutları ihalesi 12 Ekim’de yapılacak

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

TOKİ Güney 118 konut ihalesi 12 Ekim saat 14:30’da İstanbul Küçükçekmece’deki, Toki İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak. Projenin ihale ilanına BURADAN ulaşabilirsiniz.

TOKİ Denizli Güney Yeni Mahalle Evlerine başvurular ne zaman başlayacak?

TOKİ gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. Projede inşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Denizli Güney konutlarına başvuruların 2018 yılı Ocak ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak..

TOKİ Denizli Güney Yeni Mahalle konutları daire fiyatları ne kadar olacak?

TOKİ, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Bu yüzden dairelerin fiyatlarının belli olabilmesi için ihale sonucunun netleşmesi gerekiyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları da önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Ancak TOKİ Anadolu’daki 2+1 daireleri genelde 80-110 bin TL aralığında, 3+1 daireleri ise 120-160 bin TL aralığında satıyor. Bu projede de fiyatların bu aralıkta olması bekleniyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

TOKİ Güney konutları ne zaman teslim edilecek?

Toki Güney konutlarında inşaat teslim süresi olarak 500 gün öngörülüyor. Buna göre TOKİ Güney Konutlarının eğer ihale onaylanırsa 2019 yılı Şubat ayında teslim edileceği düşünülüyor.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*