TOKİ Denizli Çivril’de 330 konutluk projeye başlıyor
TOKİ, Denizli’de yeni bir projeye başlıyor. Çivril ilçesi Yukarı Mahallesi’ndeki projede 330 konut inşa edilecek. Denizli Çivril’de yapılacak konutların ihalesi de gerçekleştirildi. 31 Ekim 2017 tarihinde gerçekleştirilen ihaleye göre proje kapsamında aynı zamanda cami, 2 büfe ile alt yapı ve çevre düzenlemesi de yapılacak.

TOKİ Denizli Çivril projesi

TOKİ’nin Denizli Çivril’de yapacağı 330 konutluk projede bina yükseklikleri ve daire büyüklükleri de ihale sonucunda belli oldu. Buna göre projedeki binalar zemin+3 şeklinde tasarlanacak.

Dairelerin;

109 tanesi 2+1

221 tanesi ise 3+1 şeklinde yapılacak.

Yeni bir yaşam merkezi

TOKİ, Denizli Çivril’de yapacağı projede modern ve geleneksel mimarinin izlerini de bir arada kullanacak. Cephelerde zemin kat seviyesinde taş kaplama,  balkon ve pencere aralarında ahşap görünümlü fibercement kaplamalar bulunacak. Proje bittiğinde bölgeye değer katan yeni bir yaşam merkezi inşa edilmiş olacak.

TOKİ Denizli Çivril konutlarına başvurular ne zaman başlayacak?

TOKİ genelde 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. Projede inşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Denizli Çivril konutlarına başvuruların 2018 yılı Ocak ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihi açıklandığında EVDENHABERLER‘den öğrenebilirsiniz.

TOKİ Denizli Çivril konutları daire fiyatları ne kadar olacak?

TOKİ, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları da önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

TOKİ Çivril evleri ne zaman teslim edilecek?

TOKİ Çivril evlerinde inşaat teslim süresi olarak 500 gün öngörülüyor. Buna göre TOKİ Çivril Konutları’nın 2019 yılı Temmuz ayında teslim edileceği düşünülüyor.

TOKİ Denizli Çivril projesi fotoğrafları
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*