TOKİ Denizli Çivril’de 330 konut inşa edecek!

TOKİ Denizli Çivril İlçesi, Yukarı Mahallesinde 330 konut inşa edecek. Ayrıca 1 Cami ve 2 Büfenin yapılacağı projenin ihalesi 24 Ekimde  yapılacak.

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Çivril ihalesi 24 Ekim’de yapılacak

TOKİ Çivril 330 konut ihalesi 24 Ekim saat 14:00’da İstanbul Küçükçekmece’deki, Toki İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak. TOKİ Denizli Çivril 330 konut projesi ihale dosyasına Buradan ulaşabilirsiniz.

TOKİ Denizli Çivril Konutlarına başvurular ne zaman başlayacak?

TOKİ gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. Projede inşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Denizli Çivril konutlarına başvuruların 2018 yılı Şubat ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak

TOKİ Denizli Çivril konutları daire fiyatları ne kadar olacak?

TOKİ, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Bu yüzden dairelerin fiyatlarının belli olabilmesi için ihale sonucunun netleşmesi gerekiyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları da önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

TOKİ Çivril konutları ne zaman teslim edilecek?

Toki Çivril konutlarında inşaat teslim süresi olarak 600 gün öngörülüyor. Buna göre TOKİ Çivril  Konutları’nın eğer ihale onaylanırsa 2019 yılı Haziran ayında teslim edileceği düşünülüyor.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*