TOKİ Çanakkale Ayvacık’da 157 konut inşa edecek!

TOKİ Çanakkale Ayvacık İlçesinde 157 konut inşa edecek. Ayrıca 1 büfe ve bir de caminin yapılacağı projenin ihalesi 7 Kasım’da yapılacak.

Ayvacık  ihalesi 7 Kasım’da yapılacak

TOKİ Ayvacık 157 konut ihalesi 7 Kasım saat 14:00’da İstanbul Küçükçekmece’deki, Toki İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak.

TOKİ Çanakkale Ayvacık konutlarına başvurular ne zaman başlayacak?

TOKİ gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. Projede inşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda Çanakkale Ayvacık konutlarına başvuruların 2018 yılı Şubat ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak..

TOKİ Çanakkale Ayvacık konutları daire fiyatları ne kadar olacak?

TOKİ, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Bu yüzden dairelerin fiyatlarının belli olabilmesi için ihale sonucunun netleşmesi gerekiyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları da önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*