Toki Bolu Mudurnu Taşkesti Beldesi’nde 126 konut yapacak (2018)

Toki Bolu Mudurnu Taşkesti Beldesi’nde 126 konutluk yeni bir projeye başlıyor. Projeden konutların yanı sıra 3 adet de ticaret merkezi inşa edilecek.

İhale 6 Mart 2018’de

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Toki tarafından Bolu’nun Mudurnu İlçesi, Taşkesti beldesine inşa edilecek 126 konutun ihalesi 6 Mart 2018’de saat: 14:30’da Toki İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak.

Toki Bolu Mudurnu Taşkesti Evleri

Toki Bolu Mudurnu Taşkesti başvuruları ne zaman başlayacak?

Toki gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. İnşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda Toki Mudurnu Taşkesti konutlarına başvuruların 2018 yılı Mayıs-Haziran ayları içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak..

Toki Bolu Mudurnu Taşkesti Evleri’nde daire fiyatları ne kadar olacak?

Toki, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Toki’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları ve ihale rakamı önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin Toki’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

Ancak Toki’nin bölgede inşa ettiği 2+1 daireleri 80-110 bin, 3+1 daireleri ise 120-150 bin TL aralığında sattığını hatırlatalım. Toki Bolu Taşkesti Konutları’nda da fiyatların bu rakamlara yakın olacağı ifade ediliyor.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*