Toki Bilecik Söğüt Kayhan mahallesinde yeni projeye başlıyor (2018)

Toki Bilecik Söğüt Kayhan mahallesinde 117 konutluk yeni bir projeye başlıyor.

İhale 21 Şubat’ta

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Toki tarafından Bilecik’in Söğüt ilçesi Kayhan mahallesinde inşa edilecek olan 117 konutluk projenin ihalesi 21 Şubat 2018 saat 14:30’da Toki İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

Toki Bilecik Söğüt Kayhan

Toki Bilcik Söğüt Kayhan Evleri başvuru tarihi? (2018)

Toki, genelde ihaleyi bir ay içerisinde sonuçlandırıyor ve herhangi bir problem çıkmazsa 10 gün içinde de yer teslimini yapıyor. İnşaat başladıktan 2 ay sonra da projeyi satışa çıkarıyor. Bu durumda Söğüt Kayhan mahallesi Toki Evleri’nin Mayıs-Haziran 2018 döneminde satışa çıkması bekleniyor.

Başvuru tarihi kesinleştiğinde ilk olarak Evden Haberler’den öğrenebilirsiniz.

Bilecik Söğüt Kayhan Toki Evleri daire fiyatları ne kadar olacak?

Toki ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Maliyet ortaya çıkabilmesi için de ihalenin resmen sonuçlanması gerekiyor. Toki ihale sonucunda arsa ve diğer maliyetleri de düşünerek projenin toplam maliyetini çıkarıyor. Ardından bu maliyet dairelerin brüt metrekarelerine bölünüyor ve şerefiye bedellerine göre dağıtılıyor.

Bilecik’in Söğüt ilçesi Kayhan mahallesinde inşa edilecek projede daire fiyatlarına dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak Toki’nin, 2+1 daireleri Anadolu’da inşa edilen projelerde 90-140 bin TL aralığında satıyor. Burada da fiyatların benzer aralıkta olacağı tahmin ediliyor.

Söğüt Toki Evleri daire fiyatları bilgisi kesinleşince Evden Haberler aracılığı ile bilgi sahibi olabileceksiniz.

Toki Bilecik Söğüt Kayhan mahallesi Evleri teslim tarihi

Toki, bu proje için ihaleyi kazanan firmaya 500 günlük bir süre tanıyor. İhale sonuçlanması ve yer teslimi gibi unsurlar da göz önüne alınırsa, Bilecik Söğüt Toki Evleri’nin 2020 yılının ilk aylarında teslim edileceği söylenebilir.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*