TOKİ AYDIN İNCİRLİOVA KOVALIK 215 KONUT PROJESİ (2018)
TOKİ AYDIN İNCİRLİOVA KOVALIK 215 KONUT PROJESİ (2018)

TOK, Aydın’nın İncirliova İlçesi, Kovalık Mevkii’nde 215 konutluk yeni projeye başlıyor. Projede konutların yanı sıra 2 ticari alanla bir adet cami bulunuyor. İşte ayrıntılarıyla TOKİ Aydın İncirliova Kovalık 215 konut projesi…

TOKİ AYDIN İNCİRLİOVA KOVALIK 215 KONUT PROJESİ (2018)

İHALE 7 AĞUSTOS’TA

TOKİ tarafından Aydın İncirliova’da yapılacak projenin ihalesi 7 Ağustos 2018 14:30’da TOKİ İstanbul Halkalı Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

TOKİ AYDIN İNCİRLİOVA KOVALIK KONUTLARI SATIŞ VE BAŞVURU TARİHİ (2018)

Toki gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. İnşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda TOKİ Aydın İncirliova Kovalık konutlarına başvuruların 2018 yılı Kasım-Aralık ayları içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak.

TOKİ İNCİRLİOVA DAİRE FİYATLARI

TOKİ, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. TOKİ’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları ve ihale rakamı önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin TOKİ’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

Ancak TOKİ’nin benzer projelerinde 2+1 daireleri 90-120 bin, 3+1 daireleri ise 130-160 bin TL aralığında sattığını hatırlatalım. TOKİ İncirliova Konutları’nda da fiyatların bu rakamlara yakın olacağı ifade ediliyor.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*