Toki Antalya Serik Yukarıkocayatak Mahallesi’nde yeni projeye başlıyor (2018)

Toki Antalya Serik Yukarıkocayatak’ta 583 konutluk yeni bir projeye başlıyor. Projede konutların yanı sıra bir camiyle bir de kültür tesisi inşa edilecek.

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Toki Antalya Serik Yukarıkocayatak Mahallesi

İhale 28 Şubat’ta

Toki’nin Antalya İli, Serik İlçesi, Yukarıkocayatak Mahallesi’nde inşa edeceği 583 konutluk projenin ihalesi 28 Şubat 2018 saat 14:00’da Toki İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak.

Toki Serik Yukarıkocayatak Konutlarına başvurular ne zaman başlayacak?

Toki gerçekleştirdiği ihaleleri genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlandırıyor. Ardından 10 gün içinde ihaleyi kazanan firmaya arsa teslimi yapılıyor. İnşaatın başlamasından 2 ay sonra da proje satışa çıkıyor. Bu durumda Toki Yukarıkocayatak konutlarına başvuruların 2018 yılı Mayıs-Haziran ayları içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Kesin başvuru tarihleri açıklandığında, evdenhaberler.com okuyucularına gerekli bilgileri ayrıca aktaracak..

Toki Antalya Serik Yukarıkocayatak Evleri’nde daire fiyatları ne kadar olacak?

Toki, ürettiği sosyal konutları maliyetine satıyor. Toki’nin daire fiyatlarını belirlemesinde arsa fiyatları ve ihale rakamı önemli rol oynuyor. Kesin fiyatların ortaya çıkması için dairelerin Toki’ye maliyetinin netleşmesi gerekiyor. Dairelerin kesin fiyatları açıklandığında www.evdenhaberler.com olarak bunu ilk duyuran sayfa olacağız.

Ancak Toki’nin bölgede inşa ettiği 2+1 daireleri 80-110 bin, 3+1 daireleri ise 120-150 bin TL aralığında sattığını hatırlatalım. Toki Antalya Serik Konutları’nda da fiyatların bu rakamlara yakın olacağı ifade ediliyor.2 Comments

Bir yorum yazın


*