TOKİ 7 ilde projeleri satışa çıkardı! Taksitler 208 TL’den başlıyor! İşte o projelerin tam listesi!
TOKİ, Türkiye’nin tamamında konut üretimine devam ediyor. TOKİ’nin dar gelirli ailelere düşük taksitli konut fırsatı da bulunuyor. İşte TOKİ’nin dar gelirli ailelere özel projeleri..

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Anadolu’nun bir çok bölgesinde konut projeleri üretmeye devam ediyor. TOKİ kira öder gibi herkesi konut sahibi yapmayı amaçlıyor. TOKİ’nin Anadolu’da yer alan projelerinden 208 liradan başlayan taksitler ile daire sahibi olunabiliyor. TOKİ ‘Herkes ev sahibi olsun’ hedefiyle konut üretimine ve kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor.

Elazığ Merkez Zafran Mahallesi Alt Gelir Grubu

TOKİ’nin Elazığ Merkez Zafran mahallesi 385 Adet Konut Projesi kapsamında yer alan 14 konut kura ile satışa çıkarılıyor. Projedeki dairelerin fiyatları 89 bin 393 TL’den başlıyor ve taksit ödemeleri ise en düşük 437 TL.

Elazığ Zafran Mahallesi Konutları hakkında detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

Erzurum Aşkale Kandilli

TOKİ Erzurum Aşkale Kandilli 96 Konut Toplu Konut projesi kapsamındaki 2 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunuluyor. Projedeki dairelerin fiyatları 60 bin TL’den başlıyor, taksitler 208 TL’den başlıyor.

Erzurum Aşkale Kandilli Konutları hakkında detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

Soğuksu Mahallesi 700 Konut Kentsel Yenileme Projesi

TOKİ Karabük Merkez Soğuksu Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi kapsamında üretilmekte olan toplam 167 adet konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunuluyor. Başvurular 20 Kasım – 01 Aralık 2017 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Şubelerine yapılacak. TOKİ Soğuksu Mahallesi 700 Konut Kentsel Yenileme Projesi’nde yer alan dairelerin fiyatları 133 bin 931 TL’den başlıyor. Projede dairelerin taksitleri 697,56 TL olacak.

Karabük Soğuksu Mahallesi Konutları hakkında detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

Konya Meram Gödene Mahallesi 509 Konut

TOKİ Konya Meram Gödene 509 Adet Konut Projesi kapsamında yapılan 22 adet konut, 20 – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında, T.Halk Bankası A.Ş.’nin Konya İli Şubeleri aracılığında, Kuralı Satış Yöntemi ile satışa sunuluyor. Projedeki dairelerin fiyatları 91 bin 281 TL’den başlıyor. TOKİ Konya Meram Gödene Mahallesi’ndeki dairelerin taksitleri 446 TL olarak belirlendi.

Konya Meram Gödene Konutları hakkında detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

Ankara Mamak Gülseren Mahallesi 3. Etap 2. Bölge Standart Konutlar

TOKİ Ankara Mamak Gülsüren Mahallesi Standart konut projesi kapsamında 42 konut, 21 Kasım – 29 Aralık 2017 tarihleri arasında, T. Halk Bankası A.Ş. tüm şubeleri aracılığıyla teslimli açık satışa sunuluyor. Ankara Mamak Gülseren Mahallesi daire fiyatları en düşük 209 bin 766 TL olarak belirlendi ve taksitleri ise 874 TL’den başlıyor.

Ankara Mamak Gülseren Mahallesi Konutları hakkında detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

Ankara Mamak Gülseren Mahallesi 3. Etap 2. Bölge (Alt Gelir Grubu)

Ankara Mamak Gülseren Mahallesi “Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında TOKİ tarafından inşa ettirilen 95 adet 2+1 ve 7 adet 1+1 konut, 21 Kasım – 29 Aralık 2017 tarihleri arasında T. Halk Bankası A.Ş.’nin Ankara Şubeleri aracılığı ile Açık Satış yöntemi ile satışa sunuluyor. TOKİ Ankara Mamak Gülseren Mahallesi 3. Etap 2. Bölgedeki daireler 78 bin 945 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projedeki daireler için taksitler ise 246 TL olarak belirlendi.

Ankara Mamak Gülseren Mahallesi Alt Gelir Grubu Konutları hakkında detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

Hatay Reyhanlı Alt Gelir Grubu

TOKİ Hatay Reyhanlı Alt Gelir Grubu projesinde 130 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 22 Kasım – 29 Aralık 2017 tarihleri arasında Açık Satışa sunuluyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 96 bin 410 TL’den başlangıç gösteriyor. TOKİ Hatay Reyhanlı Alt Gelir Grubundaki daireler için taksit ödemeleri ise 380,88 TL olarak belirlendi.

Hatay Reyhanlı Konutları hakkında detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Türkoğlu Alt Gelir Grubu

Kahramanmaraş Türkoğlu 190 adet konut projesinde; TOKİ stoklarında yer alan 2+1 nitelikli 91 adet alt gelir grubu konutu; kurasız başvuru önceliğine göre 22 Kasım – 29 Aralık 2017 tarihleri arasında Açık Satışa sunuluyor. TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu Alt Gelir Grubu projesindeki dairelerin fiyatları en düşük 105 bin 995 TL’den başlıyor ve taksit ödemeleri ise 561 TL’den başlangıç gösteriyor.

Kahramanmaraş Türkoğlu Konutları hakkında detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

SORULARINIZDA LÜTFEN DETAYLI BİLGİ VERİNİZ

Sorunuzu bir cümleyle özetleyin
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*