TOKİ 14 İLDEKİ 114 ARSASINI AÇIK ARTIRMA YOLUYLA SATIYOR
TOKİ, aralarında İstanbul, Ankara ve İzmir’in de olduğu 14 ildeki 114 arsasını satışa çıkarıyor. Açık artırma yoluyla satılacaklar arasında hastaneden, okula, akaryakıt istasyonundan konuta onlar hemen hemen her türde imarı olan arsalar bulunuyor. Arsaların toplam büyüklüğü 411 bin metrekare, muhammen bedeli ise yaklaşık 407 milyon TL. Açık artırma müzayedesi 23 Mayıs’ta, saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde yapılacak.

İstanbul’da akaryakıt istasyonu konut ve okul imarlı arsalar var

İstanbul Başakşehir Kayabaşı’nda bakım ve akaryakıt tesis imarlı arsa, özel eğitim ve ilköğretim imarlı arsa ile Kartal’da konut imarlı arsa peşin fiyatına satışa sunuldu.

Ankara’da konut, ticaret, özel sağlık, özel kreş, özel eğitim, özel ortaöğretim imarlı arsaları

Ankara Pursaklar ve Yenimahalle’de konut, ticaret, Çankaya Alacaatlı’da özel kreş, eğitim, Etimesgut Eryaman’da özel anaokulu imarlı arsaları peşin, Etimesgut Aşağıyurtçu’da özel ortaöğretim imarlı arsası ise %25 peşin 24 ay vade şartlarıyla satışa sunuldu.

İzmir Çeşme ve Aliağa’da konut, ticaret imarlı arsalar

İzmir Çeşme’de konut ve ticaret imarlı 10 arsa, Aliağa’da ise konut ve ticaret imarlı 18 arsa peşin fiyatına satışa sunuldu.

Gaziantep’te konut ve kentsel servis imarlı arsa satışta

Gaziantep Şehitkamil, Beylerbeyi’nde 5 konut ve 2 kentsel servis arsası peşin fiyatına satışa sunuldu.

Diyarbakır’da  merkezi iş imarlı arsa var

Diyarbakır Yenişehir, Üçkuyu’da 12 adet konut dışı kentsel çalışma imarlı arsa ile merkezi iş imarlı arsa peşin fiyatına satışa sunuldu.

Karabük’teki arsalar konut imarlı

Karabük Merkez, Beşbinevler’de 11 adet konut imarlı arsa peşin fiyatına satışa sunuldu.

Detaylı bilgilere http://www.toki.gov.tr ve http://www.turyap.com.tr internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecek.