Strada Plus lansmana özel yüzde 1 peşinatla satışa çıktı
Akzirve, Strada projesinin 2. etabı Strada Plus’ı yüzde 1 peşinat kampanyasıyla satışa çıkardı. Lansman toplantısı gerçekleştirilen projede daire fiyatları 229 bin TL’den başlıyor.

 

Toplamda 2 bin 500 konut bulunan Akzirve Strada Bahçeşehir projesinin 880 konutluk 2. etabı Strada Plus satışa çıktı. Birici etabının tamamı satılan projenin 2. etabında 880 konutun yanı sıra 53 adet de ticare ünite yer alıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri mevcut.

Proje bilgileri, fiyatları, ödeme planı ve konumunu öğrenmek için tıklayınız.

Strada Plus yüzde 1 peşinatla satışa çıktı

Strada Plus projesinde daire fiyatları 229 bin TL’den başlarken, projenin en pahalı konutu ise 1 milyon 229 bin 500 TL’den satışa sunuldu. Projede yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Ayrıca projede vade farksız taksit imkanı da bulunuyor. Projede konut teslimlerinin 2019 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor.

İlk etap tamamlanmadan yüzde 36 kar getirdi

Strada’nın ilk etabını geçen yıl satışa çıkardıklarını ve tüm satışların bittiğinin söyleyen Akzirve Gayrimenkul CEO’su İbrahim Maasfeh, “İnşaat yüzde 50 seviyelerinde. Sözleşmede Aralık 2018 teslim ama biz Ağustos gibi teslim etmeyi planlıyoruz. Birinci etap ilk lansmana çıkınca yüzde 40 prim vaat etmiştik. Şimdiden yüzde 36 değerlendi. Proje tamamlanınca yüzde 40’ı geçecek diye düşünüyorum. Strada 1.etabı Kasım 2016’da metrekaresi 2 bin 800 TL’den satışa çıkardık. Bugün ise metrekare fiyatları 4 bin TL’yi buldu.” dedi. Maasfeh, 3.etap satışlarına da 2018’in Eylül-Ekim aylarında başlamayı hedeflediklerin söyledi.

10 günde 100 daire satıldı

Lansmana özel fiyatlarla satışa sundukları 2. etap Strada Plus hakkında konuşan Maasfeh, “Şimdi sırada ikinci etap olan, 880 konutluk Strada Plus var. Bu etabı planlarken yine oluşan talepleri dikkate aldık ve ‘benzer bütçeye çok daha fazlası’ mottosu ile ön satışlara başladık. 10 günde 100 daire hedefine ulaştık. KDV dahil 239.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunduğumuz dairelerimizde %1 peşinatla ev sahibi olma kampanyamızın yanı sıra 24 ayda teslim sözü veriyoruz. Herhangi bir istisna durumunda ise arada oluşabilecek kira kayıplarını da karşılamayı taahhüt ediyoruz. İnanıyoruz ki Strada Plus da ilk etap gibi müşterilerimizin yoğun ilgi ve beğenisini kazanacak.” şeklinde konuştu.

SORULARINIZDA LÜTFEN DETAYLI BİLGİ VERİNİZ

Sorunuzu bir cümleyle özetleyin
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*