“ŞİMDİ AL OCAK 2019’DA ÖDE” KAMPANYASINA NEF DE KATILDI!
Nef, “Şimdi al Ocak 2019’da öde” kampanyasına, 4 projesiyle dahil oldu. Kampanya kapsamında, Nef projelerinden yüzde 5 peşinatla ev alanlar, taksit ödemeye -2019’da başlayacak.

Banka kredisi taksit ödemeleri 2019’da başlayacak

Nef’in kampanyaya dahil olan projeleri, ön satışı başlayan Nef Basınekspres, İş GYO-Nef ortak projesi olan İnistanbul Topkapı, ön lansmanı yapılan Nef Sancaktepe ve Nef Kağıthane Point 05 projeleri. Bu projelerden ev sahibi olmak isteyenler yüzde 5 peşinatı şimdi, yüzde 15 peşinatı isebir yıl sonra ödüyor. Kalan yüzde 80’in banka kredisi kullanılarak ödendiği kampanyada, taksitlerin ödemesi ise 16 ay sonra, Ocak 2019’da başlıyor. 31 Ekim’e kadar geçerli kampanya kapsamında, projelerden indirimli fiyatlarla ev alma fırsatı sunan Nef, tüketiciye uygun ödeme koşullarının yanı sıra ciddi prim avantajı sunuyor.

Kampanyalı Nef projelerinde fiyatlar 349 bin TL’den başlıyor

Kampanyaya dahil olan Nef projelerinde daire fiyatları 349 bin TL’den başlıyor. Kampanya kapsamında, tüketicilerin ilk taksit ödemelerine 2019’da başlamasıyla, yüzde 15 indirim sağlanmış olacak.

2016 yılında kırılan konut satış rekoru ardından, 2017 yılında başlayan bu kampanya ile sektörün büyümesine önemli katkı sağlayacağı ve konut satışında bu sene de bir rekorun gelebileceğine işaret ediliyor.

 

SORULARINIZDA LÜTFEN DETAYLI BİLGİ VERİNİZ

Sorunuzu bir cümleyle özetleyin
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*