Şile katlı otopark ve kent meydanı inşaatı 2018’de tamamlanacak!
İstanbul Şile Kent Meydanı ve 4 katlı 600 araçlık Katlı Otopark projesi inşaatı devam ediyor. Detaylar haberimizde!

Otopark inşaatı tamamlandı!

Şile kent Meydanı ve Katlı Otopark projesi tüm hızıyla devam ediyor. Yerin altında 600 araçlık 4 katlı otoparkın bulunduğu proje kapsamında otopark inşaatında sona gelindi. Otopark inşaatının tamamlanması ile birlikte meydan ve ticari birimlerin inşaatına başlanacak olan projenin 2018 yılı yaz dönemi öncesi hizmete girmesi hedefleniyor.

Projenin 20.233 metrekare alan içerisinde otopark-meydan ve otopark-ticari alanlar arasında asansör bağlantısı bulunacak, 25-135 metrekare arası toplam 47 ticari birim kategorize edilerek kura sistemi ile dağılımları yapılacak.

Şile açık hava AVM’si konumuna gelecek!

Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu: “Projelerimizin tamamlanması ile Şile içerisinde oluşturulacak Kent Meydanı ve Katlı Otopark Projemizle başlayıp Liman mevkii, sahil, Şile Kalesi, Maşatlık Parkımız, Tarihi Şile Feneri, Kültür Merkezimiz, Spor Merkezimiz ve Kumbaba Moteli ile hemşehrilerimiz ve misafirlerimiz bir tur keyfi yaşayacak. Şile, tüm bu projeler aynı anda faaliyet göstermeye başladığında açık hava AVM’si konumunda bir yapıya sahip olacak” dedi.

 

Şile Kent Meydanı Görselleri

 

Betül Cirit/ evdenhaberler.com

 

SORULARINIZDA LÜTFEN DETAYLI BİLGİ VERİNİZ

Sorunuzu bir cümleyle özetleyin
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*