Nuvo Dragos 2. Etap yüzde 1 KDV fırsatı ile satışa çıktı!
Özderici GYO tarafından inşa edilen İstanbul Maltepe bölgesinin önemli projelerinden Nuvo Dragos’un 2. etabında inşaat süreci tamamlandı. Yaşama açılan iki yeni blokla birlikte toplam 1007 bağımsız bölümün yer aldığı Nuvo Dragos, tüm ana ulaşım arterlerinin ortasında, yaşam kalitesi ve ödeme kolaylıkları ile öne çıkıyor. Yüzde 1’lik KDV avantajı sunulan Nuvo Dragos 2. Etap satışları başladı.

325 milyon TL’lik yatırım

Son yıllarda nitelikli konut sayısının artış gösterdiği Maltepe’de Özderici GYO tarafından inşa edilen Nuvo Dragos, yaşam kalitesiyle çevrenin önemli projesi olarak öne çıkıyor. Eski Singer fabrikasının bulunduğu 52 bin metrekarelik alanda, toplam 325 milyon TL’lik yatırımla inşa edilen projede Özderici GYO; güven endeksine dayalı çalışma prensibiyle yatırımcısına inşaat süreci tamamlandıktan sonra bitmiş projeden konut satışı gerçekleştiriyor.

“Yaşarken öde, yatırımın evin için olsun”

Nuvo Dragos’un ilk etabını 2014 yılında bitirip sahiplerine teslim etmeye başlayan Özderici GYO, ikinci etabın inşaatını tamamladı ve yeni daireleri satışa çıkardı. Projenin ikinci etap tanıtım toplantısında konuşan Özderici GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özderici “Biz yatırımcımıza ’yaşarken öde, yatırımın evin için olsun’ diyoruz. Nuvo Dragos’u seçenler yatırımı yaptıkları anda yaşamaya başlayabilecekler ya da kira getirisi de elde edebilecekler. Özderici GYO sektörde genelde temkinli tarafta kalarak, iş yapış şekil ve süreçleriyle rakiplerinden ayrışmakta. Biz hasılat paylaşımlı ya da kat karşılığı inşaat üretmek yöntemleri yerine arsa satın alarak proje geliştirme prensibiyle faaliyet gösteriyoruz. Tercihimiz ve geliştirdiğimiz iş modeli, arazi geliştirme, proje geliştirme ve üretilen ürünlerin bittikten sonra satışıdır.” dedi.

515 daire satışa sunuldu

Nuvo Dragos’un tamamlanan ikinci etapta yer alan 2 blokta 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks olmak üzere 515 daire yer alıyor. Geniş balkonlu ve Adalar manzaralı daireler Nuvo Dragos’ta yaşamanın en önemli avantajlarından. Klasik konut ve residanz alternatifleri ile farklı yaşam stillerine uygun konforlu ve şık daire seçenekleri sunulan projenin B,C ve D bloklarında 6 adet seyir terası bulunuyor.

Yüzde 1 KDV avantajı

Nuvo Dragos’un satış ve ödeme planları da son derece esnek şekilde hazırlandı. Yüzde 1’lik KDV avantajı sunulan projede, tapu ve teslime kadar olan süreçte yüzde 20 peşinat ödemesi yapanlara kalan yüzde 80’lik kısım için tüm bankalardan kredi kullandırılabiliyor. Ek olarak banka kredili veya nakit alımlarda liste fiyatı üzerinden yüzde 15 indirim sağlanan projede, 60 ay yüzde 0 faiz veya 120 ay yüzde 0.45 faiz seçeneği de sunuluyor. Yatırımcıya ödeme konusunda tüm kolaylıkları sağladıklarını belirten Özderici GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özderici, sundukları kalite ve yaşam standardına karşılık fiyatların oldukça cazip olduğunu dile getirdi. Özderici, “Maltepe bölgesinde arsa fiyatları metrekaresi 6.000 TL civarında iken biz bitmiş dairelerimizi metrekaresini ortalama 6.000 TL’den satıyoruz. Yatırımcı arsa maliyet fiyatına daire sahibi oluyor. Bu bizim sağladığımız en önemli avantaj.”

Her şeyin göbeğinde yer alan bir proje

“İstanbul gibi merkezileşme ve ulaşımın önemli bir sorun teşkil ettiği bir şehirde, her yere ve her şeye hemen ulaşım ile biz bir ‘yaşam konforu’ sunuyoruz.” diyen Özderici, “İstanbul’da doğru lokasyonda yaşamak sahip olunacak en büyük kolaylık. Biz projede yaşayanlara kolay konfor vaat ediyoruz. Neden kolay konfor diyoruz, çünkü Nuvo Dragos’ta özel peyzajlı bahçeleri, geniş balkonlu daireleri, spor alanları ve sosyal donatıları ile yaşam kolay. Metro, E5 ve Marmaray’la entegre ulaşım arterleri, sahil, minibüs yolu yakınlığı ile ulaşım kolay. Seçkin eğitim kurumlarına dakikalar içinde ulaşım imkânı ile eğitim kolay. İstanbul’un en yetkin sağlık kurumları ve sağlık merkezi alternatiflerine yakınlığı ile sağlıklı yaşam kolay. Çevresinde yer alan alışveriş merkezleri, Maltepe sahili, parklar ve ormanlık alanlar ile sosyal yaşam kolay.” şeklinde konuştu.

 

SORULARINIZDA LÜTFEN DETAYLI BİLGİ VERİNİZ

Sorunuzu bir cümleyle özetleyin
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*